Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Skaistuma studija Mon Ami

Skaistumkopšanas studija “MON AMI” ir unikāla iespēja kļūt vēl pievilcīgākai un veselīgākai. Mūsu studijā katrs klients saņems mazliet vairāk, nekā parastā skaistumkopšanas salonā, – Jūs saņemsiet mūsu dvēseles daļiņu.
Izkārtojums
Skaistuma studijas kolektīvā kopā ir apvienojošies gan skaistumkopšanas, gan veselības jomas profesionāļi. Komandā ir ārsti - kosmetologi, frizieri, manikīra un pedikīra meistari, visus kopā vieno tas, ka mīl, ar ko nodarbojas.
"Mon Ami" skaistuma stadija ir vienīga, kurā ir ierīkots Latvijā pēdējās paaudzes lipomasāžas aparāts – Endermolab. "Mon Ami" piedāvā LPG ķermeņa masāžu, kuras pamati nākuši no dienvidvalsts Francijas. Ar lipomasāžu, izmantojot "Endermolab" ir iespējams uzlabot sejas un ķermeņa ādas stāvokli, samazināt grumbu un krunciņu skaitu. Pēc lipomasāžas kursa tiek samazināti tauku nogulumi un pat ceululītu. Procedūra ir nesāpīga un komfortabla, tā ir populāra daudzās pasaules valstīs. Lipomasāža veido harmonisku figūru un uzlabo ķermeņa kontūras.
Lai arī lipomasāža ir "Mon Ami" skaistuma studijas lielākais lepnums, tas nav vienīgais skaistumkopšanas process, ko salons piedāvā. Mājīgajā studijā "Mon Ami" iespējams gan ļauties frizieru maģiskajam pieskārienam un ļauties jaunai frizūrai vai uztaisīt kādu skaitu manikīru un pedikīru.
Nāc un ļaujies skaistuma pie "Mon Ami"

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!