Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

LPG ķermeņa lipomasāža

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

LPG ķermeņa lipomasāža

Rīga
1 pers.

40 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
40 €

LPG ķermeņa lipomasāža

Parūpējies par ķermeņa skaistumu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Skaistumkopšanas studija “MON AMI” ir unikāla iespēja kļūt vēl pievilcīgākai un veselīgākai.  Iedarbības efektivitāte tiek panākta pateicoties unikālai LPG tehnoloģijai, kas nodrošina vienlaicīgu vakuuma-mehānisku trīsdimensiju iedarbību uz visiem ādas un zemādas tauku slāņiem. Pateicoties nelielai vakuuma aspirācijai, aparāta kamera (manipula) satver ādas kroku un ar rolleru palīdzību mīca un “samaļ” zemādas tauku slāni. Katrs no rolleriem pilda savu programmas uzdevumu, apstrādājot ķermeņa problēmzonas sekojošos režīmos: celulīta iznīcināšana; limfātiskās sistēmas stimulēšana; ķermeņa kontūru modelēšana; tauku nogulumu iznīcināšana ;kKolagēna un elastīna producēšanas stimulēšana; liftings un ādas stiprināšana. Jaunās paaudzes ierīce “LPG Cellu M6 Endermolab” ir vienīgais aparāts Latvijā.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļauta 45 minūšu LPG ķermeņa lipomasāža vienai personai.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs piemērota dāvana ikvienam, kas rūpējas par sevi!

Palutini sevi!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

45 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija!

Šo procedūru nav iespējams izmantot, ja Jums ir sekojošās kontrindikācijas: Sirds-asinsvadu slimības; Onkoloģiskās slimības; Varikozā vēnu paplašināšanās; Hronisku infekcijas saslimšanu akūtie stāvokļi; Mehāniskie ādas bojājumi.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.