Sāls istaba un masāža Salaspilī

Sāls istaba un masāža Salaspilī ir radīta ar mērķi, lai Salaspils un tā novada iedzīvotāji varētu baudīt kvalitatīvu atpūtu skaistā un iedvesmojošā vidē, tādejādi stiprinot, atjaunojot un profilaktiski spēcinot savu veselību.
Izkārtojums

"Sāls istaba un masāžā Salaspilī" izveidota ar mērķi, lai Salaspils un tā novada iedzīvotājo spētu baudīt relaksējošu atpūtu skaistā vidē, vienlaikus stirprinot, atjaunojot un profilaktiski spēcinot savu imūno veselību. Sāls istabas veidotāji ir izveidojuši pakalpojumu kompleksu, kas paredzēti dažāda vecuma cilvēkiem, lai jebkurā vecumā varētu nākt un uzlabot ne tikai savu veselību, bet arī skaistumu un gūt enerģiju un spēku.
"Sāls istaba un masāžā Salaspilī" savā plašajā pakalpojumu piedāvājuma piedāvā ne tikai relaksējošu sāls terapiju un atpūtu sāls istabā, kas ir kā efektīva metode imunitātes un nervu sistēmas stiprināšanai, jo sāls aerola mikro daļiņas iznīcina uz gļotādas esošās baktērijas un sēnītes, attīra, mitrina un nomierina elpceļu gļotādu un ādu, ber arī limfodrenāžas masāžu. Limfodrenāžas masāža ir ideāls risinājums ar darbu aizņemtām sievietēm, kas palīdzēs uzturēt skaistu augumu, likvidēs celulītu, uzlabos ķermeņa aprises un pašsajūtu. Tā ir iedarbīgāka un dod ātrāku rezultātu un sajūtu ziņā ir daudz spēcīgāka par manuālo masāžu. Katram klientam tiek pielāgota individuāla programma, iedarbojoties uz problēmzonām.
Sāls istaba ar katru klientu strādā individuāli, pielāgojoties viņa vēlmēm un laika grafikam. Sniedz arī pareiza uztura konsultācijas, veicot wellness testu un novēro sasniegto rezultātu. Būsiet mīļi gaidīti Sāls istaba un masāža viesmīlīgajās telpās!

 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!