Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Quest.lv

Spēle pēc pasūtījuma — tas ir jautrs un interesants veids, kā padarīt Jūsu svētkus neaizmirstamus. Dzimšanas diena, vecpuišu un vecmeitu ballīte, uzņēmuma svētki, vai kopā pavadīšana neaizmirstamu emociju varā kopā ar mīļajiem.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Quest.lv — pastaigu, velo un auto pilsētas orientēšanās spēles Rīgā un Latvijā. Kvesta spēles ir lielisks brīva laika pavadīšanas veids kopā ar ģimeni, draugiem un darba kolēģiem. No vieglajiem foto uzdevumiem un jautrajiem konkursiem līdz ekstrēmam — šeit katrs atradīs kaut ko savai gaumei. Vairāk nekā 600 sekmīgi organizētas spēles: no pastaigu spēlēm iesācējiem līdz starptautiskām spēlēm profesionālām komandām. No 2 līdz 3000 cilvēkiem. Viss ir iespējams.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!