CCCP Põgenemistoad

Lielākais izlaušanās istabu komplekss Ziemeļvalstīs un Austrumeiropā, kas izveidotas slēgtajā Pērnavas cietumā. Ja vēlies izjust vēsās betona cietuma sienas un sajusties kā cietumnieks, ar mērķi izmukt, tad CCCP Põgenemistoad ir īstā vieta!
Izkārtojums
CCCP Põgenemistoad 2007.gadā no jauna atvēra Pērnavas, mītiem pilno un vēstures bagāto, cietumu. Pastāv mīts, mistērija, ka 1994.gadā 8 ieslodzītie kopā izplānojot stratēģiju izmuka, kopš tā laika līdz cietuma slēgšanai bija aizliegts sazināties ar citiem kameru ieslodzītajiem.
Tagad cietuma telpās ir izveidots lielākais izlaušanās istabu komplekss Ziemeļvalstīs un Austrumeiropā. CCCP Põgenemistoad piedāvā iespēju Tev sajusties kā cietumniekam, kura mērķis ir tikt prom no cietuma 3 stundu laikā. Bez izlaušanās no cietuma komplekss piedāvā vēl citas izlaušanās istabas, kurās iespējams pārbaudīt tavu loģisko un stratēģisko domāšanu.Piedāvājumu klāstā ir 5 izlaušanās istabas, kurās tu savu atjautību vari pārbaudīt 60 minūšu laikā.
Ja stratēģiska domāšana nav domāta Tev, tad CCCP Põgenemistoad piedāvā noorganizēt ekskursiju cietuma telpās, izstāstot tā vēsturi un mītus.
Ja esi gatavs piedzīvojumiem CCCP Põgenemistoad gaida Tevi Pērnavā!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!