Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Olgas Černovas masiera prakse

Ārstnieciskā masāža Rīgā! Nonākot praktizējošās masāžas terapeites Olgas Černovas gādīgajās rokās, labsajūta ilgākam laikam garantēta! Nāc un ļaujies relaksācijai kopā ar Olgu!
Izkārtojums
Olga Černova ir praktizējoša masāžas terapeite, viņa ir profesionāla masiere sevis izveidotajā privātpraksē Rīgā. Olga piedāvā dažādus masāžās metodes, izmanto inovatīvākās metodes un regulāri paaugstina savu kvalifikāciju. Kā pati Olga saka: "Man ļoti patīk būt noderīgai cilvēkiem, sagādāt veselību un prieku. Daudzi mani klienti priecājas, ka viņi saņem maksimāli nepieciešamos pakalpojumus no manām rokām."
Ārstnieciskā masāža visam ķermenim būs lieliska izvēle katram, kuram rūp sava veselība. Masāža palīdz mazināt muskuļu spazmas, stiprina imunitāti, samazina traumu un sastiepumu risku. Pie Olgas Černovas Tev ir iepsēja izvēlēties sev piemērotāko masāžu – apkakles zonas masāža, saspringtiem kakla muskuļiem, vispārējā ķermeņa masāža, visa ķermeņa relaksācijai, vai pat speciālās masāžas, kā, piemēram, grūtnieču, bērnu vai sporta.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!