Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

MIGO CITY

Elektromopēdi un elektroskrejriteņi Jūsu atpūtai "Migo City" - vienīgais nomas punkts Jelgavā un Jelgavas novadā! Airēšanas kluba "KC" bāzes teritorijā Pasta salā ir atvērts vēl pilsētā nebijis aktīvās atpūtas pieturpunkts - elektromopēdu city coco scooter nomas punkts. Šī ir iespēja doties ekskursijā pa Jelgavu neparastā veidā un iepazīt Jelgavas skaistākās vietas īsākā laika posmā.
Izkārtojums
MIGO CITY ir jauns uzņēmums, kas savas durvis vēra 2019 gada vasarā ar domu, piedāvāt jelgavniekiem un tās viesiem elektroskūteru nomu. Veidojot MIGO CITY, uzņēmums vēlējās jelgavniekiem, kā arī pilsētas viesiem, radīt vietu, kur atpūsties visai ģimenei. Ģimenei draudzīgs uzņēmums, un šādi  sevi cenšas prezentēt jau no pirmās dienas. Mazajiem klientiem piedāvā bērnu elektro auto, bet viņu vecākajiem brāļiem un māsām - elektroskrejriteņus vai hoverkartus. Tikmēr vecāki var izbaudīt braucienu ar jaukajiem CityCoco elektroskūteriem. BBQ PARTY elektrolaivā var svinēt svētkus un īpašus notikumus ģimenes vai draugu lokā līdz 7 personām, vai arī vienkārši izbaudīt pilsētas skatus no Lielupes! Ja esi dabas skatu baudītājs, kas grib paspēt apskatīt pēc iespējas vairāk skaistu vietu īsākā laika posmā, tad šis būs Tavs labākais risinājums ekskursijai pa Jelgavu.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!