Latviskas dāvanas

Par stipru Latviju! Sagādā patiesi neaizmirstamu piedzīvojumu sev, saviem draugiem un ģimenei! Priecīgus svētkus!
Izkārtojums
Atrastas: 34
Latviskas dāvanas būs perfektas, lai iepriecinātu draugu, mammu, tēti, vecmāmiņu vai vectētiņu ar ko sirdij tuvu un mīļu, no pašu mājām, no Latvijas. Vai ik katrs mēs neesam sirdī savas valsts patriots, kas vēlas saņemt dāvanā kaut ko veselīgu un no Latvijas? Izvēlies dāvanā pasniegt kādu no latviešu ražotņu ekskursijām un sniedz iespēju nogaršot latviešu labumus, vai dāvini veselīgu atpūtu- kādu no Dāvanu serviss piedāvātajām masāžām ar latvju labumiem, vai sniedz iespēju dabas mīļotājiem baudīt latvisko ainavu skaistumu ar sup dēļiem, laivām, kuģīšiem, lidmašīnām un izjādē ar zirgiem.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.