Ķīpsalas peldbaseins

Ķīpsalas peldbaseins piedāvā iespēju ne vien vienkārši izbaudīt relaksējošas peldes prieku jebkurā Jums ērtā laikā, bet arī attīstīt savas peldētprasmes un nodarboties ar dažādiem peldēšanas sporta veidiem un pilnveidot savus hobijus profesionālu un pieredzējušu speciālistu vadībā.
Izkārtojums
Ķīpsalas peldbaseina komplekss piedāvā apgūt vai nostiprināt savas peldētprasmes, gan pašiem mazākajiem, gan jauniešiem un pieaugušajiem. Sporta komplekss pašiem mazākajiem, sākot jau no divu gadu vecuma, piedāvā peldētprasmes apgūt mazajā baseinā. Peldēšanas apmācības mazākajiem, vecumā no 2 līdz 4, notiek ar vecāku līdzdalību, kas palīdz bērnam ātrāk adaptēties un pierast jaunajai videi – ūdenim. Nākamajos apmācību posmos, kad bērns jau ir apguvis pamatus, bērns trenera vadībā var turpināt mācību procesu bez vecāku tiešas līdzdalības. Apmācības jauniešiem un pieaugušajiem tiek nodrošinātas lielajā peldbaseinā, kas ir lielākais peldbaseins Latvijā. Tas ir 50 m garumā, 21m platumā, savukārt vannas dziļums ir 2.20-2.30 m.
Visas nodarbības bērniem un jauniešiem ir licencētas un tiek īstenotas profesionālu un pieredzējušu treneru vadībā. Līdzās treneriem, peldbaseinā regulāri dežūrē kvalificēti cilvēkdrošības speciālisti jeb glābēji, kas apguvuši cilvēku glābšanas prasmes peldbaseinā un rūpējas gan par peldbaseina apmeklētāju drošību, gan sabiedrisko kārtību.

Peldēšanas pozitīvās īpašības:
  • Norūdīšanās process – uzlabosies Jūsu asinsrite, ādas krāsa, imunitāte, kā arī tiks veicināta fiziskās forma
  • Stājas uzlabošana – tiek nostiprināta vispārējā muskulatūra
  • Dzīvei noderīgas prasmes

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Pievienots grozam
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.