Hotel Tigra

Vēlies pavadīt neaizmirstamas brīvdienas Gaujas Nacionālajā parkā? Piedāvājam trīszvaigžņu "superior" kategorijas viesnīcu “Tigra” kas atrodas Priekuļos un tikai dažu minūšu brauciena attālumā no Cēsu pilsētas. Viesnīcā tiek piedāvāts pirmklasīgs restorāns un, relaksācijas cienītājiem, SPA.
Izkārtojums
Trīszvaigžņu ‘’superior’’ viesnīcu TIGRA novērtēs ikviens, kas ciena mieru un klusumu dabas ielokā. Tā atrodas tikai 5 minūšu braucienā no Cēsīm. Viesnīcas īpašā zīme ir vienotā pieeja darījumu tikšanos un pasākumu organizēšanā, tāpēc laipni ir gaidīti visi, kas vēlas netraucēti un ražīgi strādāt! Konferenču telpas ir gatavas uzņemt jebkuru viesu skaitu līdz pat 150 personām.
Kafejnīcas TIGRA gaišajā un omulīgajā zālē var izvietot 50 viesus. Apmeklētāji varēs baudīt mūsdienīgu un garšīgu virtuvi. Bārs iepriecinās ar plašu un daudzveidīgu vīna izlasi, patīkami pārsteidzot ar savu cenu piedāvājumu. Viesnīcas zemākajā stāvā ir izveidota SPA zona ar baseinu un saunu, kas palīdzēs atvilkt elpu un atjaunoties pēc darba dienas burzmas. Trīszvaigžņu ‘’superior’’ viesnīca TIGRA piedāvā:
• 63 viesu numurus, kuros vienlaicīgi var uzņemt līdz 128 viesiem • Viesnīcā pieejami sešu dažādu kategoriju viesu numuri: Vienvietīgais; Standarta divvietīgais; Ekonomiskais divvietīgais; Ģimenes numurs; Puslukss un Lukss. • Divas konferenču telpas ar ietilpību līdz 150 personām - Autrumu un Rietumu zālē. • Kafejnīca ‘TIGRA’ • SPA zona – baseins, pirts, masāžas • Liela auto stāvvieta pie viesnīcas • Bezmaksas pieslēgums bezvadu internetam • Velo noma • 24 h recepcijas pakalpojumi • Informācija par apskates objektiem.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!