Dīķsalas

Dīķsalās nav milzīgu kalnu, strauju upju vai citu apbrīnojamu pasaules skatu, taču ir saglabāta ekoloģiska vide, plašas teritorijas pastaigām un laukumi dažādām sporta aktivitātēm. Dīķsalās var baudīt mieru un klusumu, putnu un sienāžu "sarunas" diennakts garumā. Sēžot ūdens kublā varēsiet vērot zvaigznes un priecāties par to par ko mūsu senči ir priecājušies izsenis - par vienkāršo!
Izkārtojums
Dīķsalas tika dibinātas 2006.gadā, tika uzbūvēta pirtiņa ģimenes vajadzībām kuru nolēma izīrēt. Dīķsalas nemitīgi attīstās, ik gadu tiek investēti līdzekļi ne tikai tekošajiem remontiem, bet arī tiek būvētas jaunas ēkas kā arī labiekārtota un paplašināta teritorija. Viesu nams Dīķsalas atrodas Gulbenē. Naktsmītnei ir privāta pludmales zona. Viesi var sauļoties pludmalēs vai arī doties makšķerēt privātajos dīķos. Dīķsalas ir burvīga vieta kāzu svinībām. Katru gadu Dīķsalās tiek svinētas aptuveni 20 kāzas. 60 hektāri neskartas dabas, sporta laukumi, pastaigas, miers. Atpūtas kompleksa "Dīķsalas" teritorijā atrodas 7 ēkas: 300 m2 ēka jeb "Šķūnis", Pirts ēka, namiņš uz salas un lepnums - 4 lux namiņi uz salām. Labiekārtota milzīga teritorija, dīķi, bērnu rotaļu laukumi, 3 pludmales volejbola laukumi un 4 futbola laukumi. Dīķsalās iespējams nesteidzīgi pavadīt laiku pie ugunskura, baudīt dabas vieglum, kā arī neatkārtojama iespēja ieiet kublā, kas spēj turēt siltumu pat pie mīnus 30 grādiem. Brīnišķīga vieta atpūtai ar ģimeni.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.