Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00) 

Niršana zemūdens cietuma drupās

(0)
Vieta
Igaunija, Rummu
Dalībnieki:
1
Sezona
Siltā sezona
Derīguma termiņš
12mēn.

50 €

Pirkt

Niršana zemūdens cietuma drupās

Uzdāviniet sev vai draugam neaizmirstamu piedzīvojumu - zemūdens niršanu cietuma drupu teritorijā un braucienu ar plostu Rummu ezera karjerā!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Rummu karjera ezers jau sen ir izpelnījies apbrīnu un popularitāti ar savu brīnišķīgo redzamību, tīro ūdeni un īpašo gultni. Rummu ezers ir vieta, kuru bieži apmeklē daivinga/niršanas fani, lai baudītu vēl neredzētus skatus un apbrīnotu šo skaisto vietu. Ezera gultnē atrodas zemūdens muzejs, kas sniegs Jums vēl nebijušus, elpu aizraujošus iespaidus.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Pirmā iepazīšanās instruktāža notiks braucot ar plostu, tās laikā tiks sniegta teorētiskā apmācība un informācija par teoriju un iespēja iepazīties ar niršanas ekipējumu. Niršana notiks no plosta, Jums tiks nodrošināts viss nepieciešams ekipējums un profesionāls instruktors. Iepriekšējā pieredze un peldēšanas prasmes nav nepieciešamas.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs ideāla dāvana ikvienam, kurš mīl piedzīvojumus un aktīvo atpūtu!

Atklāj jaunu pasauli!

Vieta

Igaunija, Rummu

Apģērbs

Silts apģērbs. Ņemiet līdzi peldkostīmu/peldbikses un dvieli.

Laiks

2.5 - 3 stundas

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Sezona ilgst no maija līdz oktobrim (sezonas ilgums var mainīties)

Cita informācija

Pēc pirmās niršanas nodarbības Jums būs iespēja pieteikties nodarbībām, lai apgūtu niršanas prasmes un varētu to darīt patstāvīgi, kā arī lai saņemtu niršanas licenci. Ar licenci Jūs iegūsiet iespēju nirt patstāvīgi, īrēt ekipējumu un piedalīties dažādos pasākumos. Nepieciešama rezervācija!

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Pakalpojumu sniedzējs

Kingitus.ee

Visas pakalpojuma sniedzēja dāvanas
Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi