Dāvanu kartes

Aptrūkušās idejas dāvanām? Vēlies uzdāvināt interesantu dāvanu, taču neesi pārliecināts par saņēmēja gaumi? Ziemassvētki atkal piezagušies nemanot, bet steidzami nepieciešama dāvana?
Mūsu sarūpētās dāvanu kartes ir lieliska iespēja iepriecināt un iedrošināt dāvanas saņēmēju uz piedzīvojumiem, ko saņēmējs pats neuzdrīkstētos īstenot! Vai tas būtu lēciens ar izpletni, lidojums ar gaisa balonu, izbrauciens ar superauto vai vienkārši skaistas vakariņas restorānā - iespēja izvēlēties no vairāk kā 1000 piedāvājumiem!
Turklāt dāvanu kartei nav jābūt bezpersoniskai, to var personalizēt ar skaistu, paštaisītu aploksni, iestrādāt kā elementu ziedu pušķī vai paslēpt iepakojumā ar saņēmēja mīļākajiem saldumiem - iespējas ir bezgalīgas!
Atliek vien izvēlēties, cik no draugiem iepriecināt!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.