Dāvanu kartes

Aptrūkušās idejas dāvanām? Vēlies uzdāvināt interesantu dāvanu, taču neesi pārliecināts par saņēmēja gaumi? Ziemassvētki atkal piezagušies nemanot, bet steidzami nepieciešama dāvana?
Mūsu sarūpētās dāvanu kartes ir lieliska iespēja iepriecināt un iedrošināt dāvanas saņēmēju uz piedzīvojumiem, ko saņēmējs pats neuzdrīkstētos īstenot! Vai tas būtu lēciens ar izpletni, lidojums ar gaisa balonu, izbrauciens ar superauto vai vienkārši skaistas vakariņas restorānā - iespēja izvēlēties no vairāk kā 1000 piedāvājumiem!
Turklāt dāvanu kartei nav jābūt bezpersoniskai, to var personalizēt ar skaistu, paštaisītu aploksni, iestrādāt kā elementu ziedu pušķī vai paslēpt iepakojumā ar saņēmēja mīļākajiem saldumiem - iespējas ir bezgalīgas!
Atliek vien izvēlēties, cik no draugiem iepriecināt!

 

Izkārtojums
Atrastas: 77
Apskatīti 60 no 77
Dāvanu karte būs lieliska dāvana ikvienam gan sievietei, gan vīrietim. Tā lieliski derēs gan lai iepriecinātu draugu, māsu, brāli, mīļoto, mammu vai tēti. Izvēlies dāvanu no mūsu plašā piedzīvojumu klāsta un iepriecini saņēmēju ar lielisku un neaizmirstamu piedzīvojumu Dzimšanas dienā, Vārda dienā, Ziemassvētkos, Lieldienās vai jebkuros citos svētkos. Liec viņam justies īpašam dāvinot unikālu dāvanu karti tieši viņam!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!