Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Viduslaiku mielasts „Olde Hansa”

(0)
Vieta
Igaunija
Dalībnieki:
1-4
Sezona
Visiem gadalaikiem
Derīguma termiņš
12mēn.

60 €

Pirkt

Atveriet Hanzas tirgotāja nama durvis!

Iejūties senajos laikos!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

„Olde Hansa” – tā ir bagāta Hanzas tirgotāja māja, netālu no Tallinas rātsnama. Tirgotāja nama prieki – savāktie no visām zemes malām sautēti ēdieni, burvīgie mūku dzērieni, saldās mandeles, lieliskas pusmucas, skaistie tērpi, vislabākā kņazu pils mūzika un jauno izveicīgo viesmīļu laipnība.

Kas ir iekļauts piedāvajumā?

  • Cenā ir iekļauti ēdieni un/vai dzērieni no ēdienkartes pēc izvēles, kopējai summai jābūt ekvivalentai dāvanu kartes vērtībai.
  • Katru vakaru (izņemot pirmdienas) mājā uzstājas „Olde Hansa” muzikanti, kas spēlē pārsteidzošas melodijas uz saviem viduslaiku instrumentiem. Muzikanti pēc kārtas uzstājas visos restorāna „Olde Hansa” ēdamzālēs.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas ikdienā ienest mazliet viduslaiku vēsmas, vai arī iejusties viduslaiku cilvēka tēlā. 

Atnāciet un izjūtiet vēsturi!

Vieta

Igaunija

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles

Laiks

Bez laika ierobežojuma

Dalībnieki

1 līdz 4 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Šīs dāvanu kartes vērtība ir 42 LVL/ 60 eiro. Cenā ir iekļauti ēdieni un/vai dzērieni no ēdienkartes pēc izvēles, kopējai summai jābūt ekvivalentai dāvanu kartes vērtībai. Summu, kas pārsniedz dāvanu kartes vērtību, būs jāpiemaksā starpība saskaņā ar ēdienkartes cenrādi.

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Atrašanās vieta

Pakalpojumu sniedzējs

Kingitus.ee

Visas pakalpojuma sniedzēja dāvanas
Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi