Ūdens bumbas piedzīvojums (2 pers., 10min, Rīga)

1 2 3 4 5 (0)

Ūdens bumbas piedzīvojums 

Aizraujošs piedzīvojums ūdenī!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Neaizmirstami jautrs piedzīvojums uz ūdens, kas ir ideāla dāvana bērniem un jebkuram aktīvās atpūtas un jautrības cienītājiem. Ūdens bumba – tā ir caurspīdīga bumba 2m diametrā, kas ir izgatavota no izturīga materiāla. Iekāpjot bumbā, tā piepildās ar gaisu un aizslēdzas ar ūdensizturīgu rāvējslēdzēju. Atradoties ūdens bumbā Jūs varat droši pārvietoties pa ūdens virsmu – skriet, lēkāt, kūleņot, vai pat vienkārši sēdēt un gulēt. Gaisa elpošanai tajā pietiks veselai pusstundai!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • ūdens bumbas piedzīvojums 10 minūtes;
  • aktivitāte divām personām.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kam patīk aizraujošas aktivitātes.

Izbaudi aizraujošus piedzīvojumus!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Līdzi jāņem peldbikses vai peldkostīms, čības un dvielis.

Laiks

10 minūtes

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Atkarīgs no laikapstākļiem

Cita informācija

Atrakcija ir pieejama brīvdienās,  peldsezonas  laikā, tikai pēc iepriekšējas rezervācijas pa tālruni! Pakalpojumu iespējams izmantot tikai tad, kad tiks sasniegts minimāli vajadzīgais interesentu daudzums. Rezervācija veicama pēc dāvanu kartes iegādes. Visaktuālāko informāciju par Zorb.lv tuvākajām aktivitātēm Jūs saņemsiet šeit https://facebook.com/ZorbLV/events. Pierakstieties!

Piedāvājums pieejams tikai vasaras sezonā, BRĪVDIENĀS, pēc iepriekšējas rezervācijas. Piedāvājums nav pieejams konkrētiem datumiem.


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.