SPA rituāls ar sulīgām dzērvenēm un šokolādi

1 2 3 4 5 (0)

SPA rituāls ar sulīgām dzērvenēm un šokolādi

Izbaudiet harmoniju un patīkamu relaksāciju! Samazini stresu un atjauno ķermeņa harmoniju SPA rituāla laikā! Enerģiskā dzērvene kopā ar šokolādi attīra ādu, padarot to elastīgu. Atslābinoša ķermeņa masāža ar dzērveņu losjonu – masāža atbrīvo organismu no uzkrātās spriedzes, uzlabojas asinsrite, dzērvenes balina un attīra ādu, tas ir lielisks antioksidants, kura sastāvā ir daudz C vitamīna, kas padara ādu elastīgāku, saglabā nepieciešamo kolagēna daudzumu. Šokolādes ietīšana – saglabā ādas maigumu, elastīgumu un jaunību, aromoterapija uzlabo garastāvokli, uzmundrina, samazina nemiera sajūtu.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Roku un kāju pīlings ar ekopīlingu;
  • Visa ķermeņa masāža ar dzērveņu losjonu;
  • Pēc rituāla – tasīte karstas tējas vai kafijas.

Vieta

Rīga

Laiks

90 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! SPA rituālā iekļauto procedūru veikšanai izmantotās kosmētikas aktīvās vielas stimulē tauku šķelšanos un liekā ūdens izvadīšanu, atbrīvo no toksīniem un šlakvielām, aktivizējot šūnu vielmaiņu.

Ja pakalpojums nav atcelts 24 stundu laikā pirms rezervācijas, dāvanu karte uzskatāma par izmantotu.


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.