Snorkelēšana zemūdens cietuma drupās

1 2 3 4 5 (0)

Snorkelēšana zemūdens cietuma drupās

Uzdāviniet sev vai draugam neaizmirstamu piedzīvojumu - snorkelēšanu zemūdens cietuma drupu teritorijā un braucienu ar plostu Rummu ezera karjerā!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Rummu karjera ezers jau sen ir izpelnījies apbrīnu un popularitāti ar savu brīnišķīgo redzamību, tīro ūdeni un īpašo gultni. Rummu ezers ir vieta, kuru bieži apmeklē daivinga/niršanas fani, lai baudītu vēl neredzētus skatus un apbrīnotu šo skaisto vietu. Ezera gultnē atrodas zemūdens muzejs, kas sniegs Jums vēl nebijušus, elpu aizraujošus iespaidus.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Pirmā iepazīšanās instruktāža notiks braucot ar plostu, tās laikā tiks sniegta teorētiskā apmācība un informācija par snorkelēšanu un iespēja iepazīties ar ekipējumu. Snorkelēšana notiks no plosta, Jums tiks nodrošināts viss nepieciešams ekipējums un profesionāls instruktors. 

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs ideāla dāvana ikvienam, kurš mīl piedzīvojumus un aktīvo atpūtu!

Atklāj jaunu pasauli!


Vieta

Igaunija, Rummu

Apģērbs

Silts apģērbs. Ņemiet līdzi peldkostīmu/peldbikses un dvieli.

Laiks

2 stundas

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Sezona ilgst no maija līdz septembrim (sezonas ilgums var mainīties)

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija!


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.