Piedzīvojumiem bagāts 3h izbrauciens ar jahtu „Turaida”

1 2 3 4 5 (7)

Piedzīvojumiem bagāts 3h izbrauciens ar jahtu „Turaida”

Piedzīvojums un atpūta divi vienā!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Vēlieties savu ikdienu padarīt krāšņāku un dienu sākt ar izbraucienu buru jahtā? Braucieni notieka ar jahtu „Turaida”, kas pārstāv leģendāro, Polijā radīto Taurus klasi. Latvijā ir tikai dažas šī tipa jahtas. Jahta bāzējas Lielupē un no turienes sākas kruīzi. Jahta Turaida ir ātra, ērta un ietilpīga. Jahtas priekšpusē ir plašs klājs, lai braucēji varētu justies ērti un komfortabli. Salonā ir saliekams galdiņš ap kuru ērti jutīsies 6 personas. Braucēju komfortam ir neliela virtuve ar izlietni. Jahta ir piemērota dažādiem pasākumiem draugu lokā, gan romantiskiem izbraucieniem. Izbaudiet viļņus burājot! Izbrauciens ļaus Jums pilnvērtīgi izbaudīt vakaru, nododoties vējam un ūdens šalkoņai.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Šis brauciens pieejams DARBA DIENĀS (no pirmdienas līdz ceturtdienai)!
  • Brauciens ar jahtu 3stundu garumā.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas baudīt aizraujošu braucienu ar jahtu.

Izbaudi savu laiku aizraujoši!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

3 stundas

Dalībnieki

1 līdz 10 personas

Laika apstākļi

Atkarīgs no laikapstākļiem

Cita informācija

Šis brauciens ir pieejams DARBA DIENĀS (no pirmdienas līdz ceturtdienai). Braucienu jāpiesaka ne vēlāk kā 1 nedēļu iepriekš. Brauciena rezervāciju ir iespējams atcelt/ pārcelt ne vēlāk kā 1 nēdeļu pirms iepriekš pieteiktā brauciena datuma. Prētējā gadījumā, pakalpojums tiek uzskatīts par sniegtu un dāvanu karte par izmantotu. Lūgums iepazīties ar jahtas nomas noteikumiem šeit: http://www.arjahtu.lv/jahtas-nomas-noteikumi/.Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

Edvīns

Ideāla atpūta ar ģimeni. Mums patika, īpaši saulriets jūrā!

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.