Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Mysteria „Svētā Grāla nolaupīšana”

(0)
Vieta
Rīga
Dalībnieki:
2-4
Sezona
Visiem gadalaikiem
Derīguma termiņš
12mēn.

35 €

Pirkt

Mysteria „Svētā Grāla nolaupīšana”

Iespējams, tikai Tu spēsi to izdarīt!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Jūsu komandu ieslēdz speciāli aprīkotā spēļu istabā, kur, atrisinot daudzus āķīgus uzdevumus un mīklas un piemeklējot atslēgas, jūs ierobežotā laika periodā mēģināt izkļūt no tās. Spēlē var piedalīties komandas no diviem līdz četriem cilvēkiem. Tā ir lieliska izklaide ģimenei, draugiem vai darba kolektīvam.

Neaizmirstams piedzīvojums, kurā jūs ienirsiet nezināmos noslēpumos no Leonardo da Vinči laikiem. Pilnīga iejušanās smalki pārdomātajā atmosfērā, nomaskēti slēpņi, sarežģīti mehānismi un neparastas mīklas. Šoreiz jums ne tikai jāizkļūst ārā no istabas, bet arī nepieciešams nolaupīt Svēto Grālu. 

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Spēle „Svētā Grāla nolaupīšana” 2-4 personām darba dienās laikā no 8:30 – 16:30. (Viens bērns jaunāks par 10 gadiem var piedalīties kā komandas piektais dalībnieks)

Kam dāvanu karte ir domāta?

Svētā Grāla nolaupīšana būs laba dāvana jebkuram piedzīvojumu meklētājam!

Atnāc un atrisini!

 

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

2 līdz 4 personas

Laika apstākļi

Visu gadu

Cita informācija

Nepieciešams veikt iepriekšēju rezervāciju, sazinoties ar Mysteria administrāciju un izvēloties konkrētu spēles datumu un laiku. Šo dāvanu karti iespējams izmantot tikai darba dienās no 8:30 – 16:30! Viens bērns jaunāks par 10 gadiem var piedalīties kā komandas piektais dalībnieks.

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Pakalpojumu sniedzējs

Mysteria

Visas pakalpojuma sniedzēja dāvanas
Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi