LPG sejas liftmasāža+LPG lipomasāža ķermenim

1 2 3 4 5 (0)

LPG sejas liftmasāža+LPG lipomasāža ķermenim

Skaistumkopšanas procedūras sevis lutināšanai!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

LPG sejas masāžā likvidē manāmas ādas novecošanās pazīmes, piemēram, grumbiņas, krunciņas un ādas ļenganumu, atjaunojot sejas, kakla un dekoltē zonas dabisko starojumu. LPG limfodrenāžas procedūra efektīvi iedarbojas uz ādu un zemādas tauku slāni ar limfostāzes pazīmēm, veicinot aktīvu šķidruma un toksīnu izvadi no organisma, kā rezultātā pakāpeniski mazinās celulīta pazīmes, uzlabojas mikrocirkulācija un vielmaiņas procesi audos.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļauts apmeklējums vienai personai. Katras procedūras ilgums līdz 60 min.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta gan sievietēm, gan vīriešiem un nav atkarīgs no ādas tipa un vēcuma.

 Palutiniet sevi!


Vieta

Rīga

Laiks

Līdz 2 stundām

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija! 

Procedūra sejai nav ieteicama: Sejai ar atvērtam brūcēm. Pie onkoloģijas saslimšanās. Infekcijas slimības uz sejas. Gerpesa. Procedūra ķermenīm nav ieteicama šados gadījumos: Asinsrites slimības (tromboflebīts); Aknu un nieru nepietiekamība; Onkoloģiskās saslimšanas; Tuberkuloze;Nierakmeņi;Grutniecības laikā.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.