Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Šaušana ar dažāda veida lokiem + apmācība

(4)
Vieta
Lauberes pagasts
Dalībnieki:
1-2
Sezona
Visiem gadalaikiem
Derīguma termiņš
12mēn.

Izvēlieties dāvanas veidu:

30 €

Pirkt

Šaušana ar dažāda veida lokiem + apmācība

Sajūties kā Robins Huds!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Sajūties kā Robins Huds un izmēģini dažāda veida lokus! Loka šaušanas sporta kluba “Amazones” brīvdabas šautuvē Jūs, pieredzējušu lietpratēju vadībā, varēsiet spert pirmos soļus loka šaušanā. Jums būs iespēja iepazīt un izmēģināt visdažādākos loku veidus – vēsturisko un moderno angļu garo loku, medību (kompaktloku), olimpisko (rekursīvo) loku, kā arī arbaletu. Šeit ir laipni gaidīti gan lieli, gan mazi! Jebkurš var iejusties Robina Huda vai Vilhelma Tella lomā. Loka šaušanai vecuma un fiziskās sagatavotības ierobežojumu praktiski nav, jo pieejami dažāda lieluma un atvilciena spēka loki.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Šajā pakalpojumā ietilpst šaušana ar dažāda veida lokiem: vēsturisko un moderno angļu garo loku, medību (kompaktloku), olimpisko (rekursīvo) loku.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kas vēlas apgūt loku šaušanas prasmes!

Uzdrošinies izmēģināt!

Vieta

Lauberes pagasts

Apģērbs

Laika apstākļiem piemērots apģērbs (vēlams augšdaļā pieguļošs) un apavi, ņemot vērā, ka šaušana notiek ārā

Laiks

1.5 stundas.

Dalībnieki

1 - 2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Pirms piedāvājuma izmantošanas obligāta drošības tehnikas instruktāža. Jūs varēsiet piedalīties šajā aktivitātē tikai tad, ja Jūs nebūsiet iepriekš lietojis alkoholu vai citas apreibinošas vielas.

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Atsauksmes no mūsu klientiem (6)

1 2

Mareks un Monta

Atrodas ļoti skaistā un sakoptā vietā, var izbaudīt dabu un mieru. Patīkama uzņemšana, ļoti zinošs un atsaucīgs treneris, patīkami diskutēt, plaši izskaidro visu nepieciešamo par lokiem, nodrošina nepieciešamo servisu. Ideāli, lai neteiktu vairāk, ļoti patika. Iesaku, pats nebiju gaidījis, ka būs tik forši un aizraujoši. Noteikti vēlētos atkārtot. Paldies!

Sanita

Profesionāla apmācība, laipna uzņemšana, patīkama lauku ainava. Vienīgi- pirmā ceļa norāde varētu būt maķenīt lielāka un vieglāk ieraugāma!

Edgars

Viss bija super!

Andrejs

Ļoti labs serviss, profesionāla un interesanta apmacība

Emīls

Ar dāvanu esmu ļoti apmierināts, bija patīkami atgriezties bērnībā un gūt jaunu pieredzi, paldies saimniekiem par silto un jauko uzņemšanu.

Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi