Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Lidojums ar lidmašīnu A-22 virs Rīgas (1 pers., 20 min)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Lidojums ar lidmašīnu A-22 virs Rīgas (1 pers., 20 min)


Rīga
1 pers.

40 €

Derīgs
3 gadus
10+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
3 gadus
10+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
40 €

Lidojums ar lidmašīnu A-22 virs Rīgas 

Dodies apskatīt Rīgu no debesu plašumiem!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Iepazīšanās lidojums ar lidmašīnu A-22 ļaus Jums sajust, cik viegli ir pacelties debesīs! Tā ir divvietīga lidmašīna, kuru vadīs pilots - instruktors, izrādot Jums skaistākos Rīgas skatus no debesu plašumiem.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

 • 20 minūšu ilgs lidojums lidmašīnā A-22;
 • Lidojums kopā ar pilotu - instruktoru.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas izbaudīt vēl nebijušas sajūtas lidojot divvietīgā lidmašīnā.

Izbaudi burvīgos Rīgas skatus no lidmašīnas A-22!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbam un apaviem jābūt ērtiem, lai var viegli pārvietoties

Laiks

20 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Atkarīgs no laikapstākļiem

Cita informācija

Jūs varēsiet piedalīties šajā aktivitātē tikai tad, ja Jūs nebūsiet iepriekš lietojis alkoholu vai citas apreibinošas vielas.


Pakalpojumu sniedzējs


Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Kā iegādāties dāvanu?

Dāvanu karti Jūs varat iegādāties sekojošos veidos:

 • Pirkt uz vietas t/c Damme, i/c Sky&More, t/c Akropole, t/c Galeria Rīga, t/k Spice, t/c Riga Plaza, t/n Kurzeme, t/c Dauga (adreses meklējiet sadaļā Kontakti). Šeit būs pieejamas visas Dāvanu Serviss piedāvātās dāvanu kartes - gan mājaslapas, gan dizaina kartiņas;
 • Iegādāties internetveikalā www.davanuserviss.lv un izdrukāt mājās, vai arī pasūtīt internetā un doties izdrukāt uz kādu no Dāvanu Serviss veikaliem - t/c Damme, i/c Sky&More, t/c Akropole, t/c Galeria Rīga, t/k Spice, t/c Riga Plaza, t/n Kurzeme, t/c Dauga. Iespējama arī piegāde uz noteiku adresi vai OMNIVA pakomātu (skatīt sadaļu - Piegāde);
 • Iegādāties uz vietas kādu no 60 dizaina kartēm vai 5 dāvanu komplektiem MAXIMA X, XX un XXX veikalos, apmaksa jāveic MAXIMA kasēs;
 • Iegādāties uz vietas kādu no 60 dizaina dāvanu kartēm Valters un Rapa grāmatnīcās Rīgā - t/c SKY & More Duntes ielā 19a, Aspazijas bulvārī 24 vai t/c Domina Ieriķu ielā 3. Par dāvanu karti būs jānorēķinās Valters un Rapa kasē.
Kuras personas dati ir jāievada, veicot pirkumu?
Sadaļā Pircējs vai Jauns Pircējs ir jānorāda pircēja dati. Savukārt, ja vēlaties dāvanu nosūtīt draugam, izmantojiet iespēju "Nosūtīt dāvanu draugam!", kur varēsiet norādīt saņēmēja informāciju.
Cik ilgā laikā saņemšu savu dāvanu?
eDāvanu saņemsiet e-pastā 1 min. laikā (norēķinoties ar kādu no automātiskajiem mājaslapas maksājumu veidiem, izņemot "Bankas pārskaitījums";
Saņemt t/c Galleria Riga
- 5 minūšu laikā (Dzirnavu iela 67, Rīga, P.-S. 10:00 - 21:00, Sv 10:00-20:00);
Saņemt i/c Sky&More
- 5 minūšu laikā (Duntes iela 19a, Rīga, P.-Sv. 10:00-21:00);
Saņemt t/c Rīga Plaza
- 5 minūšu laikā (Mūkusalas iela 71, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/c Damme
- 5 minūšu laikā (Kurzemes prospekts 1, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/c Akropole
- 5 minūšu laikā (Maskavas iela 257, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 22:00);
Saņemt t/k Spice
- 5 minūšu laikā (Lielirbes iela 29, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 22:00);
Saņemt t/n Kurzeme
- 5 minūšu laikā (Lielā iela 13, Liepāja, P.-S. 10:00-20:00, Sv. 10:00-17:00);
Saņemt t/c Dauga
- 5 minūšu laikā (Rīgas iela 23, Ogre P.-S.10:00–20:00, Sv.10:00–18:00);

Kurjers Rīgas robežās – 1 darba dienas laikā, pasūtot un apmaksājot pasūtījumu līdz plkst. 12:00. Apmaksājot vēlāk - piegāde nākamajā darba dienā līdz 18:00

Kurjers visā Latvijā – ja pasūtīsiet dāvanu darba dienā līdz plkst. 14:00, dāvanu saņemsiet nākamajā darba dienā. Ja vēlāk, tad 2 darba dienu laikā;

Latvijas pasts– dāvanas piegāde tiek veikta aptuveni 5 darba dienu laikā;

Omniva - dāvanas piegāde tiek veikta aptuveni 2-3 darba dienu laikā;

Vairāk un plašāku informāciju par piegādes veidiem un saņemšanu atradīsiet sadaļā Kontakti un Kur mūs atrast.

Kā var apmaksāt pirkumu?

Pieejamie apmaksas veidi:

 • Automātiskā apmaksa mājaslapā, savienojoties ar SWEDBANK vai SEB bankas internetbanku;
 • Automātiskā apmaksa mājaslapā ar Visa, MasterCard, Maestro, Visa Electron;
 • Apmaksa PayPal mājaslapā;
 • Skaidrā naudā - t/c Akropole, t/c Damme, i/c Sky&More, t/c Rīga Plaza, t/k Spice, t/c Galleria Riga, t/n Kurzeme, t/c Dauga;
 • Ar karti - t/c Akropole, t/c Damme, i/c Sky&More, t/c Rīga Plaza, t/k Spice, t/c Galleria Riga, t/n Kurzeme, t/c Dauga;
 • Bankas pārskaitījums no Jūsu bankas internetbankas.

Atgādinām, ka par pasūtījumu ir jānorēķinās 7 dienu laikā. Ja vēlaties to apmaksāt vēlāk, tad rakstiski vai telefoniski brīdiniet DāvanuServiss.lv administrāciju, pretējā gadījumā pasūtījums pēc 7 dienām bez atgādinājuma tiek dzēsts.

Kāds ir dāvanu kartes derīguma termiņš?
Dāvanu karte ir derīga 3 gadus (36 mēnešus) no iegādes brīža: 12 mēnešus kā ieteiktā dāvana, bet atlikušos 24 mēnešus nomināla vērtībā.

Dāvanu kartēm, kuras iegādātas par nomināla dāvanu kartes vērtību (piemēram, par 25 EUR dāvanu karti tiek nopirkta dāvanu karte Lidojumam ar paraplānu), derīguma termiņš paliek tāds pats kā sākotnējai nomināla vērtības dāvanu kartei.

Kā izmantot nomināla vērtības dāvanu karti?

Apmainīt nomināla dāvanu karti pret citu pakalpojumu/-iem dāvanuserviss.lv mājaslapā varat šādi:

1. Uzspiediet PIRKT pakalpojumam/-iem, kurus vēlaties (visas kartes jāsaliek vienā pirkumu grozā);
2. Paejot pirkuma grozā uz leju, redzēsiet lodziņu ATLAIDE;
4. No pirkumu groza summas tiks noņemta kartes vērtība ( EUR);
5. Spiediet TĀLĀK un aizpildiet kontaktinformācijas laukus, kā arī e-pastu, uz kuru tiks nosūtītas jaunās dāvanu kartes;
6. Izvēlieties apmaksas veidu un apmaksājiet atlikušo summu, ja tas ir nepieciešams.

Veicot nomināla dāvanu kartes apmaiņu, derīguma termiņš nemainās. Dāvanu kartes saņemsiet savā e-pastā. Veicot dāvanu kartes maiņu pret konkrētu pakalpojumu nav iespējams izmantot citus atlaižu kodus (piemēram, -10% atlaide). Dāvanu kartes maiņa nedarbojas kopā ar akcijām, piemēram, bezmaksas dāvanu pie pirkuma, pērc 2 saņem 1 dāvanā u.c.

Eksperta atsauksme:

Vivita

Pati pirmā dāvana ko izmantoju no DāvanuServiss.lv piedāvājumiem. Atceros sajūsmu, kad to saņēmu dāvanā, viegli tauriņi vēderā un sajūsma. Tā, kā dāvana tika pasniegta Ziemassvētkos, tad izlēmu to labāk izmantot vasarā, kad laiks ir silts un jauks.

Atbraucot uz lidostu, agrākie tauriņi, kas bija lidinājušies Ziemassvētku laikā, nu jau bija tāds kā vesels putniņu bars, kas riņķo pa vēderu. Tas vizdrīzāk tāpēc, ka ar lidošanu esmu uz Jūs, kad jālido, lidoju, bet nu sajūsmā neesmu.

Interesanti, ka lidmašīnā esi tikai kopā ar pilotu, kuram, protams, patīk pajokot, skaidrojot vienkārši tehniskas lietas. Redz debesīs stūre nav jātur, jo lidmašīna jau lido taisni un satiksmes jau nav... Apskatot Rīgu no augšas iespējams, pat māju Juglā saskatīt, kur dzīvoju. Nemaz nerunājot par rūpniecisko un skaisto skatu uz Ostu un Rīgas Jūras līci.
Tomēr, lai piedzīvojums būtu pilnīgs un kā jau piedzīvojumā tam jābūt, kad lidmašīnai tuvojas nosēšanās laiks, pilots piedāvā izslēgt motoru. Tā, vienkārši paskatīties, kas notiek. Visi mani aizmirstie tauriņi uzvirmoja no jauna un viņš izslēdza motoru...
Rezultāts, pārsteidzošs, lidmašīna planē! Kārtējā instrukcija par tehnikas brīnumiem un fiziku, kā viss strādā, atliek tikai pabrīnīties.
Beigās laimīgi nosēdāmies lidlaukā un mana nākamā doma ir: vēlētos redzēt Rīgu rudenī no putna lidojuma. Mums ir zaļa pilsēta un koku krāsas, tās varētu radīt pārsteidzošus skatus. Tagad tikai jāieplāno nākamais lidojums!


Atsauksmes no mūsu klientiem (13)

Visas atsauksmes(13)
1 2 3 4 5
Ruta

Meita bija sajūsmā par šo lidojumu, viss ļoti labi un kārtīgi :)

Valerijs

Пилот-инструктор просто молодец, высший класс! Полётом очень доволен, как и общением с пилотом! Понравилось просто всё!

Pēteris

Paldies, lidojums ar pilotu bija super!

Irēna

Fantastiski! Paldies kolēģiem par dāvanu!

Olga

Всё было отлично. Пилот очень любезный. Показал и рассказал о местах над которыми пролетали. Осталась очень довольна. Спасибо.

1 2 3

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.