Kartinga brauciens "Ātruma cilts" kartinga hallē (1 pers., 10min, Rīga)

1 2 3 4 5 (12)

Kartinga brauciens "Ātruma cilts" kartinga hallē 

Saņemiet kārtīgu adrenalīna devu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Izbrauciens ar kartingu ir kārtīga adrenalīna deva pilnīgi visiem. Sniedziet šo prieku draugam vai kolēģim, lai viņš varētu izmēģināt ātruma spēku trasē, nevis uz ielas. Desmit minūšu brauciens ir emocijām bagāts un pietiekams laika daudzums pat iesācējiem. Jums ir lieliska iespēja sasniegt ātruma rekordu un būt pirmajam rezultātu tabulā.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • 10 minūšu ilgs brauciens ar kartingu 1 personai;
  • Braucienam nepieciešamais ekipējums.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta vienai personai, kas vēlas izbaudīt īstu braukšanas degsmi un ekstrēmas izjūtas.

Kartingi - adrenalīna pilna dāvana visiem, kas jūtas kā Šūmahers!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Sporta apģērbs un apavi

Laiks

10 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Pēc brauciena ar kartingiem ir iespēja pamieloties vietējā kafejnīcā. Jūs varēsiet piedalīties šajā aktivitātē tikai tad, ja Jūs nebūsiet iepriekš lietojis alkaholu vai citas apreibinošas vielas.Eksperta atsauksme:

Agnese

Pirmais brauciens ar kartingu manī raisīja vien bailes un kopumā nebiju sajūsmā, tomēr kā jauniete vēlos izmēģināt visu, ko dzīve sniedz. Tieši tādēļ saņēmos, noteicu datumu un vienu dienu iepriekš veicu rezervāciju savam otrajam braucienam ar kartingu. Rezervācija notika bez starpgadījumiem, ātri un korekti.

 

Nākamajā dienā darba dienā ar draudzeni devāmies uz Centrālo staciju un ar 5. autobusu aizbraucām līdz pieturai Sporta bāze "Biķernieki", no kuras "Ātruma cilts" kartinga halle atrodas vien nieka pārdesmit metru attālumā. Pati halle bija labi redzama, kā arī glīti iekārtota. Devāmies iekšā, uzrādījām savas dāvanu kartes, un mums lūdza nedaudz uzgaidīt, jo pat dienas vidū braucieni notika pilnā sparā. Tikmēr gaidīšanu drīkstēja īsināt, vērojot kā citi līkumo pa trasi.

 

Kad sagaidījām savu kārtu, kopumā bijām 7 braucēji.Kāpām savos braucamrīkos un ieņēmām zemo startu braucienam! Izvēlējos kartingu ar numuru 7. 7 ir mans mīļākais un veiksmīgais skaitlis – cerēju, ka tas nesīs veiksmi, izvairīšanos no iebraukšanas barjerā un vispārēju prieku. Draudzenei, ar kuru devos uz kartinga halli, šis bija pirmais brauciens, un viņa ne pa jokam uztraucās. Arī tikpat uztraukusies bija vēl kāda sieviete, kuru vīrs bija pierunājis doties izbraukt.

 

Pilnīgi atklāti atzīšos, ka šis ir no tiem pasākumiem, kurš kļūst tikai labāks un labāks ar katru reizi. Gluži kā vīns ar gadiem paliek izsmalcinātāks. Pirmajā reizē piedzīvojums mani neapmierināja, otro reizi devos uz kartinga halli ar ieturētu skepsi, un tagad vispār nenožēloju, ka otrreiz piekritu šai avantūrai! Abas bijām sajūsmā par “Ātruma cilts” kartingu!

rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.