Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Grūtnieču masāža

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Grūtnieču masāža

Rīga
1 pers.

27 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
27 €

Grūtnieču masāža

Mirklis relaksācijas Jums un Jūsu bērniņam!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Grūtniecība, bērna piedzimšanas gaidīšana – lieliskākais periods sievietes dzīvē, kas ir piepildīts ar harmoniju un laimi. Taču tajā pat laikā šis ir lielu fizisku un emocionālu izmaiņu periods. Kā zināms topošā māmiņa kļūst jūtīgāka, ievainojamāka. Un ievērojama fizioloģiska „pārkārtošanās” sāk izpausties pašos agrākajos grūtniecības termiņos. Masāžas pamatā ir viegla, glāstoša, atslābinoša pieskārienu tehnika. Masāžas pamata zonas ir galva, apkakles zona un kājas. Relaksācija un patīkamās sajūtas, ko sieviete izbauda masāžas laikā, tiek nodotas arī mazulim. Masāža jāveic, ja: ir muguras sāpes, apkakles zonas sasprindzinājums, roku, kāju tūska, miega traucējumi. Masāžas rezultāts: pazūd sasprindzinājums, izzūd trauksmes sajūta, kas saistīta ar hormonālo fonu, uzlabojas miega kvalitāte.

Kas iekļauts piedāvājumā?

  • Masāža grūtniecei, masāžas ilgums 45 minūtes.

Kam domāta dāvanu karte?

Dāvanu karte domāta topošajām māmiņām, lai patīkami relaksētos bērniņa gaidīšanas laikā.

Patīkams miera mirklis!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Ērts apģērbs un apavi

Laiks

45 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!

Darba laiks:
Pirmdiena – Piektdiena: 10.00 – 20.00
Sestdiena: 10.00 – 16.00
Svētdiena: brīvsVairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Eksperta atsauksme:

Kristīne

Elastīgi iespējams rezervēt procedūras datumu, laiku. Līdzi nekas nav jāņem, jāierodas norunātajā laikā un ne par ko nav jādomā. Saņēmu īsziņu par veiksmīgu rezervāciju un iepriekšējā dienā tika atsūtīta īsziņa, ka rītdien esmu gaidīta.


Norunātajā dienā, laikā ierados SPA. Pirmais iespaids nesaprotams, jo norādītajā adresē atrodas veikals, taču SPA ir veikala 2. stāvā. Atmosfēra absolūti neitrāla, pat ikdienišķa. Mājīguma sajūtu un to, ka esmu gaidīta sajutu tikai tad, kad iegāju procedūras telpā. Tā bija tīra, silta, smaržīga, mūzika neitrāla, pieklusināta gaisma.


Mugurā jāatstāj tikai savas biksītes. Muguru, plecu daļu masēja sēžot krēslā ar atspiestu galvu pret spilvenu. Masiere ļāva iekārtoties kā man pašai pēc iespējas ērtāk, lai pilnībā varu procesu izjust. Kājas, pēdas, rokas, plaukstas masēja guļot uz kušetes.


Mani masēja Dzirdra, kurai patika parunāties par gaidāmo mazuli, manām sajūtām un beigās arī painteresēties, kas patika īpaši labi un vai nākšu vēl. Bet viņa juta robežu, kad gribu runāties, kad nē. Galu galā, esmu nākusi baudīt mieru un ķert labās sajūtas. Viņai bija spēcīgas rokas – tieši kā gribējās.


Pēc procedūras piedāvāja tēju/ūdeni. Vēlējos masāžu izbaudīt 2x ilgāk, jo to ļoti gaidīju. Esot iespēja, piemaksājot, pagarināt procedūras laiku. Sapratu, ka tas jāpiesaka rezervējot procedūras laiku.


Ikvienai topošajai mammai iesaku pamēģināt. Lai baudpilna gaidīšana! 

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.