Dāvanu karte krāsaina A3 portreta zīmēšanai no Jūsu fotogrāfijas

1 2 3 4 5 (0)

Dāvanu karte krāsaina portreta zīmēšanai no Jūsu fotogrāfijas

Iemūžini pozitīvo!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Katrs savā dzīvē ir vēlējies sevi iemūžināt un redzēt kādā mākslas darbā! Pie mums Jums ir tāda iespēja. Iemūžiniet sevi vai savu draugu, ģimenes locekli vai paziņu fantastiskā mākslas darbā! Jūsu portrets tiks zīmēts no Jūsu iesūtītās fotogrāfijas. Ļaujiet mākslai ienākt mājās vai ofisā - ierāmējiet portretu un pielieciet to pie sienas kā jauku atmiņu! Portreta zīmējums ir lieliska dāvana, ko var uzdāvināt ikvienam! Šī dāvana ir unikāla, un nav jāuztraucas, ka kāds uzdāvinās tieši tādu pašu!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Krāsaina porteta izveide A3 formātā no Jūsu izvēlētas fotogrāfijas (pasūtījuma izpilde 3-5 darba dienu laikā pēc saskaņošanas). Portets ir 100% roku darbs - tas tiek zīmēts ar zīmuli uz papīra A3 formātā.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte iepriecinās ikvienu, kas spēj novērtēt mākslu un meistarību!

Ļauj mākslai ienākt Tavās mājās!


Vieta

Rīga

Laiks

Portreta izveide notiek 3-5 darba dienu laikā

Cita informācija

Lai vienotos par portreta specifiku un izvēlētos piemērotāko bildi portretam, sazinieties ar pakalpojumu sniedzēju.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.