Brauciens ar ūdensslēpēm (1 pers., 15min, Rīga)

1 2 3 4 5 (0)

Brauciens ar ūdensslēpēm 

Aktīvs piedzīvojums uz ūdens!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Jums tuvu sirdij ir izklaides uz ūdens? Tad ūdensslēpošana ir tieši priekš Jums, jo ūdensslēpošana var būt gan sacensības, gan šovs, gan brīnišķīgs atpūtas veids. Visvienkāršāk slēpot ir ar tradicionālajām ūdensslēpēm, to var iemācīties dažu minūšu laikā. Tas ir daudz vieglāk nekā no malas izskatās.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Brauciens ar ūdensslēpēm, ilgums 15 minūtes;

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas baudīt aizraujošu aktvivitāti.

Esi par piedzīvojumiem!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Līdzi jāņem peldbikses vai peldkostīms.

Laiks

15 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Pakalpojums tiek sniegts, ja ir labvēlīgi laika apstākļi

Cita informācija

Pakalpojums nav pieejams alkoholisko un citu apreibinošo vielu ietekmē. Dalībniekiem, kas jaunāki par 18 gadu vecumu, nepieciešama rakstiska vecāku atļauja, kas jāaizpilda pakalpojuma norises vietā. Lai cik aizraujošas būtu aktivitātes uz ūdens, pat ievērojot visus drošības noteikumus pastāv iespēja savainoties un gūt veselībai bīstamas traumas.Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

Ainārs

Paldies!

Brauciens ar ūdensslēpēm tiešām bija labs. Darbinieks no Veikot.lv bija ļoti saprotošs un tas, ka braucu ar ūdenslēpēm pirmo reizi, nemaz nebija šķērslis jauki pavadītam laikam. 15 minūtes pirmajai reizei bija tieši tik daudz cik vajadzīgs - vairāk nebūtu bijis spēka.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.