Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Brauciens ar bobsleju Siguldas kamaniņu trasē vasarā (1 pers.)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Brauciens ar bobsleju Siguldas kamaniņu trasē vasarā (1 pers.)

Sigulda
1 pers.

10 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
10 €

Brauciens ar bobsleju Siguldas kamaniņu trasē vasarā

Bobslejs vasarā - kaut kas nebijis!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Laidies lejā pa līkumoto un straujo Siguldas bobsleja un kamaniņu trasi! Braucienā dosieties kopā ar instruktoru, kas parūpēsies par jūsu drošību un aktivitātes kvalitāti. Bobā kopā ir paredzētas 3 vietas, tāpēc droši ņem līdzi savus draugus! Vasarās tiek organizēti nobraucieni ar bobsleja kamanām, kurām pievienoti riteņi. Brauciena laikā iespējams izbaudīt ātrumu un sajust sportisku adrenalīnu, bobam izbraucot dažādās trases virāžas. Aizraujošs brauciens ar vasaras bobu paliks atmiņā kā viens no labākajiem un jautrākajiem momentiem Jūsu dzīvē.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Brauciens ar bobsleju 1 personai;
  • Instruktors.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Šī dāvana noderēs visiem piedzīvojumu un adrenalīna kārajiem!

Traucies lejā pa trasi!


Informācija

Vieta

Sigulda

Apģērbs

Apģērbam un apaviem jābūt ērtiem, lai var viegli pārvietoties

Laiks

1 brauciens

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Sezona ilgst no maija līdz septembrim

Cita informācija

Braucieni notiek, kad savākusies 3 cilvēku grupa. Darba laiks: katru sestdienu un svētdienu no 12:00 – 17:00. Atrakcijā var braukt arī bērni no 6 gadu vecuma, bet tikai tad, ja līdzi dodas vismaz viens no vecākiem. Bobā atrodas 3 personas un instruktors.

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atrastas: 12
filtrs

Eksperta atsauksme:

Laura

Brauciens ar bobu vasarā ir neierasta izklaide. Šīs "kamanas" ir četrvietīgas - 3 vietas dalībniekiem un 1 instruktoram, kas stūrē boba kamanas. Atšķirībā no ziemas izklaidēm bobsleja trasē šeit bobs neslīd pa trasi - tas ripo, jo tam ir riepas. Brauciens ir aizraujošs, ekstrēms un dod pamatīgu adrenalīna devu. Boba kamanās ir pietiekami daudz vietas, nav saspiestības sajūtas. Vienīgais mīnuss ir tas, ka tas, atskaitot sēdeklīšus, ir viscaur no metāla (kā jau īstām boba kamanām pienākas), tāpēc jādomā kā ērtāk iesēsties un kur pieturēties ērtāk. Ir izmēģināts gan brauciens ar vučko, skeletonu un ziemas bobu - vasaras bobs noteikti ir savādāks, taču ne sliktāks. Pats galvenais ir uzmanīgi klausīties instruktorā. Man patika un iesaku izmēģināt arī Tev!

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.