Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Bagiji bērniem (1 pers./15 min.)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Bagiji bērniem (1 pers./15 min.)

Ādaži
1 pers.

16 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
16 €

Bagiji bērniem

Sniedziet bērniem neizmērojamu prieku!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Eh, kā bērnībā gribējās kļūt par F1 braucēju un traukties pašam ar savu auto! Tagad mazajiem censoņiem ir tāda iespēja! Braucieni ar īstiem bagijiem bērniem sniegs neizmērojamu prieku! Bagiji ir droši: tie attīsta nelielu ātrumu, tiem ir metāla karkass un sēdekļi ar drošības jostām. Braucējiem tiks izsniegtas arī aizsargķiveres.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļauts 15 minūšu brauciens ar bagiju vienam bērnam (tiks izsniegta arī aizsargķivere).

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kas vēlas sniegt iespēju bērniem izmēģināt šo aizraujošo braucienu!

Lai mazie censoņi izbauda braukšanas prieku!


Informācija

Vieta

Ādaži

Apģērbs

Apģērbam un apaviem jābūt ērtiem, lai var viegli pārvietoties Jums ir jāvelk garās bikses un krekls ar garām piedurknēm Atcerieties, ka varat palikt netīrs Jums būtu jāvelk slēgtie apavi, jo bez tiem var savainot pēdas

Laiks

15 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Pakalpojums tiek sniegts, ja ir labvēlīgi laika apstākļi Saule, lietus, vējš - tas netraucēs. Pakalpojums netiek sniegts sniega gadījumā un negaisa laikā.

Cita informācija

Vecākiem noteikti jāpavada bērnu, ierodoties saņemt pakalpojumu. Instruktāža tiks veikta uz vietas, taču vecākiem jāpārliecinās, ka bērns visu ir sapratis un aptvēris. Tikai ar pavadošās pieaugušās personas atļauju un atbildību bērns drīkstēs sēsties pie bagija stūres.

Pirms brauciena tiks sniegta bagiju vadības instruktāža, kā arī noslēgts divpusējs līgums. Vecuma ierobežojumi: 5-10 gadi.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.