Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Brauciens ar laivu pa Rīgas ūdeņiem (2 pers., 2h)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Brauciens ar laivu pa Rīgas ūdeņiem (2 pers., 2h)

Rīga
2 pers.

20 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
20 €

Brauciens ar laivu pa Rīgas ūdeņiem 

Iepazīsti Rīgu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Šī dāvanu karte ļauj iepazīt Rīgu no neierasta skatu punkta, airējot ar divvietīgu, drošu smailīti pa Pilsētas kanālu un Daugavas ūdeņiem. Dienā tā būs iespēja mierīgi, it kā no malas noskatīties uz steidzīgo galvaspilsētu un karstā vasaras dienā atveldzēties zem strūklakas, bet vakarā varēsiet airēt pretim burvīgam saulrietam Daugavā vai cauri nakts gaismās ietērptam Pilsētas kanālam. Kādam tas būs neatkārtojams divvientulības piepildīts un romantisks izbrauciens, bet citam draugu pulciņā jautri pavadīts piedzīvojums.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Divvietīgas smailītes noma braucienam maršrutā “Rīgas loks” vai “Naksnīgā Rīga”;
  • Maršruta karte, divi airi, divas gābšanas vestes;
  • Ūdensdrošs personīgo mantu maiss;
  • Drošības un inventāra lietošanas instruktāža.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Laivu brauciens pa Rīgas ūdeņiem būs piemērots gan romantiku alkstošam pārim, gan jautrai draugu kompānijai, kas vēlas aktīvi pavadīt laiku kopā.

Dodies patīkamā atpūtā un piedzīvojumā pa Rīgas ūdeņiem!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Ērts apģērbs un apavi

Laiks

2 stundas

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Sezona ilgst no maija līdz septembrim

Cita informācija

Darba laiks: 10:00 – 24:00. Laivā vismaz vienam ir jābūt pilngadīgam un jāuzņemas pilna atbildība par nepilngadīgo laivas biedru. Laivu brauciena laikā dalībnieki uzņemas pilnu atbildību par savu drošību un izsniegto inventāru.

Pirms brauciena vienam no dalībniekiem būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. 

Pieteikties iepriekš no plkst. 10:00 līdz 18:00.


Pakalpojumu sniedzējs


Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 169

Eksperta atsauksme:

Aļona

Pagājušajā vasarā man paveicās izmēģināt šo burvīgo piedāvājumu. Esmu ļoti pateicīga par tādu iespēju! Mūsu brauciens ar laivām sākās ap 21:00… Lūzumpunkta darbinieki ļoti laipni satika mūsu kompāniju, veica instruktāžu, atbildēja uz visiem interesējošiem jautājumiem un tad sākās pats interesantākais! Mums iedeva visu ekipējumu, airus, kartes un lūkturīšus un mēs dēvamies piedzīvojumā. Nevienam no mums iepriekš nebija pieredzes airēšānā, tieši tāpēc pirmās 20 minūtes bija visjautrākās, bet arī visgrūtākās visa brauciena laikā. Katrs pāris reizes ietriecās krastā, pirms sanāca airēt taisni. Tomēr pēc kāda laika mums tomēr izdevās! Bet tad mēs saskārāmies ar citiem šķērsļiem… Strūklakas, milzīgas strūklakas visa maršrutā… Un mēs visu laiku cīnījāmies, lai nepaliktu slapji. Vēl pa ceļam mums paveicās satikt bebru ģimenīti. Bet pats brīnišķīgais mūs gaidīja iebraucot Daugavā. Tik skaists saulriets bija tajā dienā!

Šo aktivitāti noteikti ieteiktu izmantot visiem aktīvās atpūtas cīnītājiem!


Atsauksmes no mūsu klientiem (15)

Anrijs

BIja tiešām superīgs brauciens pa Rīgas kanālu un Daugavu!

Dzintra

Izcili - gan piedzīvotais,gan apkalpošana krastā!

Lāsma

Paldies! Bija lieliski, gan pieteikšanās pakalpojuma saņemšanai, gan izsniedzot inventāru apkalpojošais personāls bija lielisks.

Reinis

Superīgs brauciens! Parunājieties ar darbiniekiem - viņi var dot ļoti labus ieteikumus, kur braukt, kur taisīt pikniku, kā pareizāk airēt, lai laiva neietu šķībi utt. Liels paldioes!

Kristofers

Paldies, jauki, ka ar mūsu kontaktpersonu varēja visu ātri un labi sarunāt - brauciens sanāca labā laikā, un bija interesanti.

1 2 3
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.