Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

AB Kafija

Baudi pasakaini skaisto rudeni, atpūšoties pirtiņā - Daugavas krastā, iepretim skaistajai Rīgas panorāmai! Uz omulīgās terases varēsi vērot gleznainu skatu uz Rīgu un Vanšu tiltu, grilējot gaļu, malkojot gardus dzērienus un klausoties savu iecienītāko mūziku fantastiskā kompānijā. Šī pavisam noteikti būs patīkama un nesteidzīga atpūta Tev un Taviem mīļajiem!
Izkārtojums
AB kafija ražo vienu no labākajām kafijām valstī. Kafijas pupas, kas tiek ievāktas dažādās Indijas provincēs, tiek šķirotas un iziet klasificēšanu Indijas kafijas Departamentā. Gatavā produkcija saņem bezpersoniskos nosaukumus. Šīs šķirnes garša izceļas ar zemu skābumu, medus saldumu un labu konsistenci, kaut dažreiz tā šķiet neitrāla. Piemīt lielisks aromāts. AB piedāvā arī personalizētu atpūtu uz ūdens pirtī kopā ar mīļajiem, īpaša pēršanās un relaksācija vienuviet.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!