Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Valgeranna Adventure Park

Ja jūs meklējat piedzīvojumus un jaunus izaicinājumus, kā arī aktīvu atpūtu kopā ar ģimeni un draugiem, tad Valgeranna Piedzīvojumu parks ir pareizā izvēle! Pakāpeniski pārvietojoties pa kokiem uz augšu izklaidējiet gan domas, gan arī iepazīsiet tuvāk viens otru, kā arī pārvērtēsiet savu drosmi un izveicību.
Izkārtojums
Atrastas: 1

Viens no labākajiem piedzīvojumiem Baltijas valstīs ir pieejams Igaunijā – atrakciju parkā Valeranna. Atrakciju parks ir veidots un atrodas kokos – Tev būs iespēja atklāt un pārvarēt sevi jaunos augstumos, no augstuma lekt drošības tīklos, izbaudīt braucienus pa trosēm. "Valgeranna Adventure park" atrodas vien 9km attālumā no Pērnavas un ir izveidots skaistā vietā starp kokiem, mežā, pie jūras malas. Parks ir veidots sešos dažādos grūtības līmeņos bērniem un pieaugušajiem, lai izietu visus sešus izveidotos līmeņus, Tev būs nepieciešamas divas līdz trīs stundas, atkarībā no tavas veiklības un ātruma.
Mazākajiem (2-7 gadi, garums līdz 115cm), kuriem kāpelēšana kokos vēl nav piemērota, atrakciju parks piedāvā dažādas atrakcijas, izveidotajā bērnu parkā. Bērnu parkā ir pieejamas divas piedzīvojumu takas, kurā pieaugušie saviem mazajiem var palīdzēt no lejas, ja tas nepieciešams.
Ja kāpelēšana un augstums nav Tev, tad "Valgeranna" piedāvā izīrēt divriteni un izbaudīt 30 minūšu braucienu no Pērnavas līdz Valgerannai, spēlēt disku golfu vai pārbaudīt sevi orientēšanās spēlēs. Adrenalīna mīļotājiem un tā meklētājiem atrakciju parkā ir iespēja izbaudīt brīvo kritienu no 10 metru augstas platformas.
"Valgeranna Adventure park" nodrošinās atmiņās paliekošas brīvdienas!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!