Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

AMELA

Amela saviem klientiem piedāvā individuāli izstrādātas programmas sejas un ķermeņa kopšanai, kas ietver sevī procedūras, mājas lietošanā ieteicamos produktus un ieteikumus veselīga dzīvesveida uzturēšanai. Klīnikā strādā sertificēti speciālisti, kas ir apmācīti darbam ar augstas kvalitātes medicīniskajām ierīcēm. Amela tiek izmantotas ierīces no firmām Weyergans (Vācija) un Iskra medical (Slovēnija).
Izkārtojums
Skaistuma un veselības klīnika ''AMELA'' ir vieta, kur mājīgā atmosfērā iespējams sevi palutināt un veikt efektīvas skaistumkopšanas un veselības uzlabošanas procedūras. Procedūras tiek veiktas, izmantojot mūsdienīgu aparatūru un augstas kavalitātes produktus sejas un ķermeņa kopšanai no vācu firmas Weyergans. Papildus tiek piedāvāti dažādi "HIGH CARE" kosmētikas līdzekļi, kā arī speciāla produkcija - "Styler" tēja organisma attīrīšanai un dažādas pārtikas piedevas.Pieejamas arī dažādas masāžas visam ķermenim. Masāža ir vērtīga procedūra prātam, ķermenim un garam. Tā uzlabo koncentrēšanās spējas, nomierina, sakārto domas, ļauj atvilkt elpu un uz brīdi apstādināt dzīves tempu, lai sajustu, ka zemeslode joprojām griežas, putni dzied un dzīve ir skaista.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!