Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Pepsi Centrs

Šeit tu vari aktīvi izklaidēties, spēlējot boulingu, skvošu, tenisu, galda tenisu, florbolu un telpu futbolu. Pepsi centrā ir unikāls bārs, smaidīgi darbinieki un lielisks restorāns, gardi dzērieni un ēdiens!
Izkārtojums
"Pepsi Centrs" ir viens no lielākajiem aktīvās atpūtas un izklaides centriem Baltijas valstīs. Izklaides centrs atrodas viegli pieejamā vietā gan tiem, kas izmanto automašīnas, gan tiem, kas sabiedrisko transportu vai kājas. "Pepsi" izklaides centrā Tev ir iespēja uzspēlēt boulinga spēli draugu vai ģimenes kompānijā. Starp boulinga spēles mačiem izklaides centrs piedāvā uzspēlēt un izrādīt savas prasmes galda tenisā. Centra ietvaros sev aktīvas atpūtas vietiņu atradīs arī tenisa un futbola mīļotāji, "Pepsi" centrs ir izveidojis telpā, kurās Tev ir iespēja uzspēlēt gan skvošu, gan tenisu, gan florbolu un futbolu. Protams "Pepsi" izklaides centrs nav aizmirsi parūpēties par gardiem ēdieniem un dzērieniem, kurus iespējams izbaudīt centra barā un restorānā.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!