Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

IBC PRINT BALTIC

Pilna cikla tipogrāfija, kas palīdzēs īstenot visas jūsu idejas. Komanda parūpēsies lai pēc iespējas vairāk cilvēku zinātu par jūsu uzņēmumu vai projektu, tāpēc var izdrukāt visu jūsu labā: sākot no maziem drukas izstrādājumiem (reklāmas bukleti (skrejlapas jeb flajeri), vizītkartes, uzlīmes, foto izdrukas) līdz izstrādājumiem, kas ietver lielformāta druku (reklāmas sienas, stendi un pat foto sienas/tapetes).
Izkārtojums
IBC PRINT BALTIC Misija ir radīt iespēju uzņēmumiem vairāk pelnīt un cilvēkiem dzīvot labāk ar ražotajiem reklāmas materiāliem. Veidot ilgtermiņa attiecības savā starpā un patstāvīgi papildināt zināšanas par jaunākajām mārketinga tendencēm. Tipogrāfija Print Group kopš 2006. gada, sniedz pilnu poligrāfijas pakalpojumu spektru no projektēšanas līdz realizācijai. Print Group ir profesionāla komanda, kas vienmēr atradīs individuālu pieeju katram klientam, sniegs konsultācijas un palīdzēs. Izvēloties sadarboties ar IBC PRINT BALTIC kā poligrāfijas pakalpojumu sniegšanas partneri un reklāmas pakalpojumu piegādatāju, Jūs saņemsiet ne tikai kvalitatīvu reklāmas produkciju, bet arī darījumu partneri, kas spēs rast vispiemērotāko risinājumu Jūsu iespējamiem pasūtījumiem. Jau vairāk kā 15 gadus rada iespēju uzņēmumiem virzīt tirgū savu preci vai pakalpojumu ar uzņēmuma ražotajiem reklāmas materiāliem, lai sasniegtu augstākus mērķus. Azarts, mērķtiecība, godīgums, atklātība, ģimeniskas vērtības, attiecības cilvēku starpā virza uz klientu vēlmju izzināšanu, lai spētu piedāvāt labāko šim brīdim! Sava tipogrāfija ar jaunākajām iekārtām, kas ir unikālas Latvijai, tāpēc var apmierināt visu klientu vajadzības gan B2B, gan B2C segmentos.

Tipogrāfija Printgroup sniedz visu veidu drukas pakalpojumus saskaņā ar visiem noteikumiem un drukas standartiem. Ja jūs nekad neesat dzirdējis un nezināt, kāds ir CMYK krāsu modelis, jums jāpievieno laukumi “cauri” vai jāizveido izkārtojums drukai no nulles – Jums var viegli palīdzēt šajā jautājumā.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!