Doordom

Tu esi gudrs, erudīts un spējīgs ātri pieņemt lēmumus? Tad mēs Jūs novedīsim strupceļā. Jums būs tikai viena stunda lai izglābtos no slēgtās telpas. Jums būs jāmin mīklas un jārisina dažādi uzdevumi lai soli pa solim varētu atrast galveno atslēgu no galvenajām durvīm. Minūti pirms iespējamās glābšanas Jūs sastingsiet no šoka. Nepārliecinoši? Tad pierādiet ka spēsiet izkļūt no telpas.
Izkārtojums
Doordom ir izlaušanās kvests, kas atrodas pašā Rīgas centrā. Kas ir kvesta istaba? Jūsu komandu ieslēdz īpaši aprīkotā spēļu istabā, kur, risinot daudzus āķīgus uzdevumus, mīklas un izraugoties atslēgas, Jūs cenšaties tikt ārā no tās stundas laikā. Kvests nav ieteicams bērniem jaunākiem par 9 gadiem, grutniecēm un cilvēkiem ar klaustrofobiju/epilepsiju. Nav atļauts piedalīties spēlē alkohola vai narkotisko vielu ietekmē, lai aizsargātu Jūs no iespējamiem zaudējumiem un traumām. Doordom ir iespējams rezervēt divas kvestu istabas: "Ekstrasensa rezidence", "Černobiļas noslēpumi".
 Ekstrasensa rezidence:Rīgā parādījies visstiprākais ekstrasenss, kurš darbojas ar Aizpasauli. Sākot rituālu, kurā ir vajadzīgas piecas dvēseles, kuras vēl nav radušas mieru, viņš pēkšņi pazuda. Ja nepabeigt šo rituālu vienas stundas laikā, dvēseles pārvērtīsies par dēmoniem un ielauzīsies mūsu pasaulē. Jūsu brīvprātīgās grupas uzdevums – pabeigt to, ko iesāka ekstrasenss, bet esiet uzmanīgi, viņš paslēpa dvēseles ļoti rūpīgi.
Černobiļas noslēpumi: 1986. gadā Černobiļas atomelektrostacijas avārijas rezultātā 30 km rādiusā izveidojās atsvešināšanās zona. Tagad to piepilda dažādas anomālijas, kuras ir pretrunā ar fizikas likumiem. Ir zināms, ka tās rada neparastus artefaktus. Pēc sensoru datiem, retais artefakts “kompass”, kas ļauj izplēst pagaidu anomāliju, šobrīd atrodas vienā no Pripjatas dzīvokļiem. Jūsu uzdevums ir atrast to pēc iespējas ātrāk, un, izmantojot šo artefaktu, jāpamet dzīvoklis, jo zinātnieki apgalvo, ka anomālija noturēsies vēl stundu un pēc tam pazudīs kopā ar artefaktu un tās upuriem.
Kvesti ir rūpīgi pārdomāti un izplānoti līdz pēdējam sīkumam, lai tiktu atrasts risinājus un izeja. 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Pievienots grozam
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.