Dienas Žurnāli

"Dienas Žurnāli" piedāvā izglītojoša satura žurnālus jebkura vecuma grupām. Abonements būs domāts visiem tiem, kuriem patīk un grib izzināt.
Izkārtojums
Atrastas: 1

Izdevniecība "Dienas Žurnāli" ļauj iepazīt kvalitatīvu informāciju ar ikdienas laikrakstu palīdzību, kuri iekļauj intervijas, viedokļus par aktuāliem un svarīgiem notikumiem Latvijā un pasaulē!
Sākt izzināt jaunus un interesantus faktus, ko piedāvā "Dienas Žurnāli" nekad nav par agru. Izdevniecība piedāvā rakstus, gan tiem, kas savas dzīves gaitas iet bērnudārzā vai vidusskolā, gan tiem, kam pēc smagas darba dienas patīk uzzināt ko jaunu.
Izdevniecība saviem lasītājiem piedāvā jebkuru interesējošo tematu – vēsture, zinātne, izgudrojumi, leģendas, dārzs, sports un veselība. "Dienas Žurnāli" ir padomājuši arī par tiem, kas savu brīvo laiku pavada darbojoties dārzā, tāpēc ar speciālu izlaidumu ļauj tuvāk iepazīt dārzu, lasot Latvijas zinošāko dārzkopju, ainavu arhitektu, biologu un citu speciālistu padomus un idejas. 
Arī tiem kuriem sirdij tuva ir vēsture un zinātne, "Dienas Žurnāli" nodrošina vairākus ikmēnešu izdevumus, kuros var uzzināt par kariem, pasaules valdniekiem, leģendārām personām, kas ir bijušas vai ir pasaulslavenas. 
"Dienas Žurnāli" ir visiem tiem, kas grib zināt!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!