Dāvanu karte žurnāla UNA abonementam (6 mēn.)

1 2 3 4 5 (0)
Visa Latvija
1 pers.

15,99 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Dāvanu karte žurnāla UNA abonementam (6 mēn.)

Mūsdienīgai sievietei!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Mēneša žurnāls modernai un inteliģentai sievietei! UNA uzrunā gan emocijas, gan intelektu. Sniedz jaunas zināšanas un iedvesmu, mudina domāt un atklāt. Žurnāla kodols ir intervijas ar spilgtām personībā, kuru pieredze un atziņas aizrauj un motivē. UNĀ vari izlasīt gan pārsteidzošus dzīvesstāstus, gan izzināt attiecību līkločus un aizraujošus stāstus par sasniegumiem karjerā. UNA raksta par jaunumiem modē, skaistumkopšanā, veselībā un dzīvesstilā. Piedāvā oriģinālus risinājumus kulinārijas jomā un mājokļa iekārtošanā, kā arī praktiskus padomus un idejas ceļojumiem, hobijiem un citām aktivitātēm. 

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Žurnāla UNA abonements (6 mēn.). Iegādājoties dāvanu karti abonementam, Jūs vispirms saņemsiet dāvanu karti. Dāvanu kartē iekļautais preses abonements pēc iegādes ir jāaktivizē, zvanot uz izdevniecību un reģistrējot vēlamo žurnāla ikmēneša piegādes adresi.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienai sievietei, kurai interesē jaunākās aktualitātes un notikumi.

Interesanti, modīgi, aizraujoši!


Vieta

Visa Latvija

Laiks

6 mēnešu abonements

Cita informācija

Lai saņemtu žurnāla abonementu, lūdzu, sazinieties ar abonementu daļu. Periodiskums: 1x mēnesīAtsauksmes no mūsu klientiem (1)

Linda

Esmu ļoti, ļoti priecīga par sadarbību ar Dāvanu serviss! Ar konkurējošiem uzņēmumiem iepriekš diemžēl bija ļoti slikta sadarbības pieredze, tāpēc šis nāca kā patīkams notikums. Neskatoties uz to, ka dāvanu kartes termiņš bija beidzies, saņēmu tiešām pretimnākošu attieksmi, pagarinājām, viss notika ātri, operatīvi un lieliski. Patika gan meitenes, ar ko runāju telefoniski, gan atsaucīgās atbildes e-pastā. Malači! Tā turpināt!

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.