Dāvanu karte žurnāla 100 LABI PADOMI abonementam (6 mēn.)

1 2 3 4 5 (0)
Visa Latvija
1 pers.

7,29 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Dāvanu karte žurnāla 100 LABI PADOMI abonementam (6 mēn.)

Noderīgi padomi ikvienam!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Izdevumā “100 labi padomi” tiek apkopoti speciālistu ieteikumi, lietpratēju skaidrojumi un pieredzes bagātu cilvēku idejas, kā padarīt savu dzīvi vienkāršāku un jaukāku. Īsas, konkrētas un pārskatāmas instrukcijas sadzīves organizēšanā, veselības un skaistuma uzturēšanā, karjeras un peļņas veidošanā, savstarpējās attiecībās un svētku svinēšanā.
Žurnālam tematiski ir sešas sadaļas – virtuves, mājas, skaistuma un modes, veselības, karjeras un naudas, svētku un izklaides. Katrā no tām – vairāk nekā desmit padomi: gan konkrētas atbildes uz konkrētiem jautājumiem, gan speciālistu ieteikums vai skaidrojums, gan sabiedrībā pazīstamu cilvēku personīgā pieredze.
Žurnāls “100 labi padomi” ir atzīts par aizvadītās sezonas otru veiksmīgāko jaunpienācēju Latvijas preses tirgū.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Žurnāla 100 LABI PADOMI abonements (6 mēn.) Iegādājoties dāvanu karti abonementam, Jūs vispirms saņemsiet dāvanu karti. Dāvanu kartē iekļautais preses abonements pēc iegādes ir jāaktivizē, zvanot uz izdevniecību un reģistrējot vēlamo žurnāla ikmēneša piegādes adresi.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kurš lasa presi un vēlas uzzināt ko interesantu.

Atrodi sev noderīgu padomu!


Vieta

Visa Latvija

Laiks

6 mēnešu abonements

Cita informācija

Lai saņemtu žurnāla abonementu, lūdzu, sazinieties ar abonementu daļu.


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.