Virtuālā realitāte „VR room”

Eksperts novērtēja! Video
4.8 2 Atsakusmes

Virtuālā realitāte „VR room”


Rīga
1-10 pers.
36 mēnešu garantija
Godīgas cenas politika
14 dienu apmaiņa

55 €

55 €

Par piedāvājumu

Virtuālā realitāte „VR room”

Tu pat nevari iedomāties savu reakciju!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Latvijā pirmā virtuālas realitātes izklaides istaba „VR room” piedāvā doties aizraujošā piedzīvojumā! Cilvēkam, nokļūstot virtuālajā pasaulē, viņa maņu orgāni un vestibulārā sistēma tiek pakļauta tik spēcīgai ietekmei, ka rezultātā viņš piedzīvo neaprakstāmas sajūtas.

Vai vēlies izmēģināt? Piedāvājam visdažādākās spēles! Uzliec VR HTC brilles, kas ir piemērotas jebkuram vecumam, sākot no 10 gadiem, un dodies virtuālajā piedzīvojumā. „VR room” būs ideāls risinājums jautrai laika pavadīšanai draugu kompānijā, dažādiem privātiem vai korporatīviem pasākumiem, vārda un dzimšanas dienas svinībām, kā arī vecmeitu un vecpuišu ballītēm. Jautrība garantēta!

 Kas ir iekļauts piedāvājumā?

 • 3 VR Sistēmas (HTC VIVE un bezvadu OCULUS QUEST) un visdažādākās spēles;

 • Iespēja baudīt savas līdzpaņemtās uzkodas;
 • Privātas un mājīgas telpas!
 • Liela audio sistēma, kas palīdz arī skatītājiem iejusties virtuālajā realitātē!
 • VR Room apmeklējums 1-10 personām.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Šis būs aizraujošs piedzīvojums gan ikvienam virtuālās realitātes entuziastam, gan pirmreizējam spēlētājam!

Ļaujies īstam piedzīvojumam!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Ērts apģērbs un apavi. Nav ieteicams vilkt augstpapēžu apavus. No 1. oktobra līdz 1. maijam lūdzam ierasties ar maiņas apaviem.

Laiks

1 stunda un 30 minūtes

Dalībnieki

1 līdz 10 personas

Cita informācija

Pirmo reizi mēģinot cilvēks nevar paredzēt savu reakciju. Dažas aplikācijas un spēles ietekmē vestibulāro aparātu.

Nepieciešama rezervācija vismaz 24 stundas iepriekš.


Atrašanās vieta


Pakalpojumu sniedzējs

VR room

Visi pakalpojuma sniedzēja piedāvājumi

Parādīt

4.8 2 Atsakusmes

Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Iekļautie produkti
Iekļautie produkti

Priekšrocības. Šis ir vairāku mērķu vaučeris, Tu vari izvēlēties jebkuru dāvanu no augstāk minētā saraksta.


Biežāk uzdotie jautājumi

Kā iegādāties dāvanu?

Dāvanu karti Jūs varat iegādāties sekojošos veidos:

 • Pirkt uz vietas t/c Damme, i/c Sky&More, t/c Akropole, t/c Sāga, t/k Spice, t/c Riga Plaza, t/n Kurzeme, t/c Dauga (adreses meklējiet sadaļā Kontakti). Šeit būs pieejamas visas Dāvanu Serviss piedāvātās dāvanu kartes - gan mājaslapas, gan dizaina kartiņas;
 • Iegādāties internetveikalā www.davanuserviss.lv un izdrukāt mājās, vai arī pasūtīt internetā un doties izdrukāt uz kādu no Dāvanu Serviss veikaliem - t/c Damme, i/c Sky&More, t/c Akropole, t/c Sāga, t/k Spice, t/c Riga Plaza, t/n Kurzeme, t/c Dauga. Iespējama arī piegāde uz noteiku adresi vai OMNIVA pakomātu (skatīt sadaļu - Piegāde);
 • Iegādāties uz vietas kādu no 60 dizaina kartēm vai 5 dāvanu komplektiem MAXIMA X, XX un XXX veikalos vai RIMI, apmaksa jāveic MAXIMA vai RIMI kasēs;
 • Iegādāties uz vietas kādu no 60 dizaina dāvanu kartēm Valters un Rapa grāmatnīcās Rīgā - Aspazijas bulvārī 24. Par dāvanu karti būs jānorēķinās Valters un Rapa kasē.
Kuras personas dati ir jāievada, veicot pirkumu?
Sadaļā Pircējs vai Jauns Pircējs ir jānorāda pircēja dati. Savukārt, ja vēlaties dāvanu nosūtīt draugam, izmantojiet iespēju "Nosūtīt dāvanu draugam!", kur varēsiet norādīt saņēmēja informāciju.
Cik ilgā laikā saņemšu savu dāvanu?
eDāvanu saņemsiet e-pastā 1 min. laikā (norēķinoties ar kādu no automātiskajiem mājaslapas maksājumu veidiem, izņemot "Bankas pārskaitījums";

Saņemt t/c Rīga Plaza
- 5 minūšu laikā (Mūkusalas iela 71, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/c Damme
- 5 minūšu laikā (Kurzemes prospekts 1, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/c Akropole
- 5 minūšu laikā (Maskavas iela 257, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 22:00);
Saņemt t/k Spice
- 5 minūšu laikā (Lielirbes iela 29, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 22:00);
Saņemt t/c Sāga - 5 minūšu laikā (Biķeru iela 4, Dreiliņi, Stopiņu novads, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/n Kurzeme - 5 minūšu laikā (Lielā iela 13, Liepāja, P.-S. 10:00-20:00, Sv. 10:00-17:00);
Saņemt t/c Dauga
- 5 minūšu laikā (Rīgas iela 23, Ogre P.-S.10:00–20:00, Sv.10:00–18:00);

Kurjers Rīgas robežās – 1 darba dienas laikā, pasūtot un apmaksājot pasūtījumu līdz plkst. 12:00. Apmaksājot vēlāk - piegāde nākamajā darba dienā līdz 18:00

Kurjers visā Latvijā – ja pasūtīsiet dāvanu darba dienā līdz plkst. 14:00, dāvanu saņemsiet nākamajā darba dienā. Ja vēlāk, tad 2 darba dienu laikā;

Latvijas pasts– dāvanas piegāde tiek veikta aptuveni 5 darba dienu laikā;

Omniva - dāvanas piegāde tiek veikta aptuveni 2-3 darba dienu laikā;

Vairāk un plašāku informāciju par piegādes veidiem un saņemšanu atradīsiet sadaļā Kontakti un Kur mūs atrast.

Kā var apmaksāt pirkumu?

Pieejamie apmaksas veidi:

 • Automātiskā apmaksa mājaslapā, savienojoties ar SWEDBANK vai SEB bankas internetbanku;
 • Automātiskā apmaksa mājaslapā ar Visa, MasterCard, Maestro, Visa Electron;
 • Apmaksa PayPal mājaslapā;
 • Skaidrā naudā - t/c Akropole, t/c Damme, t/c Rīga Plaza, t/k Spice, t/c Sāga, t/n Kurzeme, t/c Dauga;
 • Ar karti - t/c Akropole, t/c Damme, t/c Rīga Plaza, t/k Spice, t/c Sāga, t/n Kurzeme, t/c Dauga;
 • Bankas pārskaitījums no Jūsu bankas internetbankas.

Atgādinām, ka par pasūtījumu ir jānorēķinās 7 dienu laikā. Ja vēlaties to apmaksāt vēlāk, tad rakstiski vai telefoniski brīdiniet DāvanuServiss.lv administrāciju, pretējā gadījumā pasūtījums pēc 7 dienām bez atgādinājuma tiek dzēsts.

Kāds ir dāvanu kartes derīguma termiņš?
Dāvanu karte ir derīga 3 gadus (36 mēnešus) no iegādes brīža: 12 mēnešus kā ieteiktā dāvana, bet atlikušos 24 mēnešus nomināla vērtībā.

Dāvanu kartēm, kuras iegādātas par nomināla dāvanu kartes vērtību (piemēram, par 25 EUR dāvanu karti tiek nopirkta dāvanu karte Lidojumam ar paraplānu), derīguma termiņš paliek tāds pats kā sākotnējai nomināla vērtības dāvanu kartei.

Kā izmantot nomināla vērtības dāvanu karti?

Apmainīt nomināla dāvanu karti pret citu pakalpojumu/-iem dāvanuserviss.lv mājaslapā varat šādi:

1. Uzspiediet PIRKT pakalpojumam/-iem, kurus vēlaties (visas kartes jāsaliek vienā pirkumu grozā);
2. Paejot pirkuma grozā uz leju, redzēsiet lodziņu ATLAIDE;
4. No pirkumu groza summas tiks noņemta kartes vērtība ( EUR);
5. Spiediet TĀLĀK un aizpildiet kontaktinformācijas laukus, kā arī e-pastu, uz kuru tiks nosūtītas jaunās dāvanu kartes;
6. Izvēlieties apmaksas veidu un apmaksājiet atlikušo summu, ja tas ir nepieciešams.

Veicot nomināla dāvanu kartes apmaiņu, derīguma termiņš nemainās. Dāvanu kartes saņemsiet savā e-pastā. Veicot dāvanu kartes maiņu pret konkrētu pakalpojumu nav iespējams izmantot citus atlaižu kodus (piemēram, -10% atlaide). Dāvanu kartes maiņa nedarbojas kopā ar akcijām, piemēram, bezmaksas dāvanu pie pirkuma, pērc 2 saņem 1 dāvanā u.c.

Eksperta atsauksme:

Agnese
Agnese

Šī bija mana pirmā pieredze ar virtuālo realitāti. Vienīgais, ar ko varēju vilkt paralēles, bija Igaunijā izbaudītais 5D kino (tas darbojas uz redzi, dzirdi, smaržu, tausti). Kino man ļoti patika, pat apsolīju sev, ka došos tur atkal.  Izvēlējāmies pirmo spēli un uzlikām VR HTC brilles – īstā izklaide varēja sākties!

 

Pirmā virtuālā realitātes spēle bija tieši mežonīgie amerikāņu kalniņi. Biju adrenalīna pārņemta, mazliet trīcošām kājām un apjukusi, cik īsts viss likās izskatījās. Sajūtas, kas pārņem, izmēģinot šādu spēli, ir visai negaidītas. Sākums ir mierīgs, taču, kad spēlē vagoniņš uzņem ātrumu un brauc līkumā, tev šķiet, ka tu tikai mazlietiņ pieliecies virzienā, kurā brauc, taču patiesībā vērotājiem no malas tevi ir jāķer, jo tu gāzies. Virtuālā realitāte ar tevi izspēlē joku!

 

Nākamā simulācija bija slēpošana caur kalniem, kur tev garām traucas stirnas un citi meža zvēri. Atšķirībā no amerikāņu kalniņiem, slēpošana prasīja fizisku piepūli. Tas bija jādara, slēpojot ar roku kustībām un grozot galvu, lai veiktu manevru noteiktā virzienā. Slēpošana izrādījās mūsu favorīts!

 

Tālāk dāmas kļuva par bokserēm, mērojoties spēkiem boksa mačā ar profesionālu bokseri. Ar lepnumu jāsaka, ka tas pat izvērtās veiksmīgi, tāpat kā nākamā aktivitāte – zombiju apokalipse.Tiem, kuriem zombiju apokalipse nešķiet saistoša, ir iespēja iemēģināt virtuālu šaušanu ar loku. 

 

Pusotru stundu slēpojām, boksējāmies, šāvām ar loku un vienkārši brīnišķīgi pavadījām laiku. To ir vērts izmēģināt, lai paspēlētos ar savām maņām un pārbaudītu savu izturību ikdienai neraksturīgos apstākļos.


Atsauksmes no mūsu klientiem

Marats Sadikovs

Никаких проблем , ни с подарочной картой, ни с обслуживанием в комнате. Очень приятная девушка разъяснила правила. Интересно!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.