Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Virtuālā realitāte „VR room”

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Virtuālā realitāte „VR room”

Rīga
1-10 pers.

55 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
55 €

Virtuālā realitāte „VR room”

Tu pat nevari iedomāties savu reakciju!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Latvijā pirmā virtuālas realitātes izklaides istaba „VR room” piedāvā doties aizraujošā piedzīvojumā! Cilvēkam, nokļūstot virtuālajā pasaulē, viņa maņu orgāni un vestibulārā sistēma tiek pakļauta tik spēcīgai ietekmei, ka rezultātā viņš piedzīvo neaprakstāmas sajūtas.

Vai vēlies izmēģināt? Piedāvājam visdažādākās spēles! Uzliec VR HTC brilles, kas ir piemērotas jebkuram vecumam, sākot no 10 gadiem, un dodies virtuālajā piedzīvojumā. „VR room” būs ideāls risinājums jautrai laika pavadīšanai draugu kompānijā, dažādiem privātiem vai korporatīviem pasākumiem, vārda un dzimšanas dienas svinībām, kā arī vecmeitu un vecpuišu ballītēm. Jautrība garantēta!

 Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • 3 VR Sistēmas (HTC VIVE un bezvadu OCULUS QUEST) un visdažādākās spēles;

  • Iespēja baudīt savas līdzpaņemtās uzkodas;
  • Privātas un mājīgas telpas!
  • Liela audio sistēma, kas palīdz arī skatītājiem iejusties virtuālajā realitātē!
  • VR Room apmeklējums 1-10 personām.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Šis būs aizraujošs piedzīvojums gan ikvienam virtuālās realitātes entuziastam, gan pirmreizējam spēlētājam!

Ļaujies īstam piedzīvojumam!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Ērts apģērbs un apavi. Nav ieteicams vilkt augstpapēžu apavus. No 1. oktobra līdz 1. maijam lūdzam ierasties ar maiņas apaviem.

Laiks

1 stunda un 30 minūtes

Dalībnieki

1 līdz 10 personas

Cita informācija

Pirmo reizi mēģinot cilvēks nevar paredzēt savu reakciju. Dažas aplikācijas un spēles ietekmē vestibulāro aparātu.

Nepieciešama rezervācija vismaz 24 stundas iepriekš.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Eksperta atsauksme:

Agnese

Šī bija mana pirmā pieredze ar virtuālo realitāti. Vienīgais, ar ko varēju vilkt paralēles, bija Igaunijā izbaudītais 5D kino (tas darbojas uz redzi, dzirdi, smaržu, tausti). Kino man ļoti patika, pat apsolīju sev, ka došos tur atkal.  Izvēlējāmies pirmo spēli un uzlikām VR HTC brilles – īstā izklaide varēja sākties!

 

Pirmā virtuālā realitātes spēle bija tieši mežonīgie amerikāņu kalniņi. Biju adrenalīna pārņemta, mazliet trīcošām kājām un apjukusi, cik īsts viss likās izskatījās. Sajūtas, kas pārņem, izmēģinot šādu spēli, ir visai negaidītas. Sākums ir mierīgs, taču, kad spēlē vagoniņš uzņem ātrumu un brauc līkumā, tev šķiet, ka tu tikai mazlietiņ pieliecies virzienā, kurā brauc, taču patiesībā vērotājiem no malas tevi ir jāķer, jo tu gāzies. Virtuālā realitāte ar tevi izspēlē joku!

 

Nākamā simulācija bija slēpošana caur kalniem, kur tev garām traucas stirnas un citi meža zvēri. Atšķirībā no amerikāņu kalniņiem, slēpošana prasīja fizisku piepūli. Tas bija jādara, slēpojot ar roku kustībām un grozot galvu, lai veiktu manevru noteiktā virzienā. Slēpošana izrādījās mūsu favorīts!

 

Tālāk dāmas kļuva par bokserēm, mērojoties spēkiem boksa mačā ar profesionālu bokseri. Ar lepnumu jāsaka, ka tas pat izvērtās veiksmīgi, tāpat kā nākamā aktivitāte – zombiju apokalipse.Tiem, kuriem zombiju apokalipse nešķiet saistoša, ir iespēja iemēģināt virtuālu šaušanu ar loku. 

 

Pusotru stundu slēpojām, boksējāmies, šāvām ar loku un vienkārši brīnišķīgi pavadījām laiku. To ir vērts izmēģināt, lai paspēlētos ar savām maņām un pārbaudītu savu izturību ikdienai neraksturīgos apstākļos.


Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

Marats Sadikovs

Никаких проблем , ни с подарочной картой, ни с обслуживанием в комнате. Очень приятная девушка разъяснила правила. Интересно!

1
rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.