„Vecpilsētas panorāmas reiss” brauciens pa Rīgas kanālu un Daugavu ar kanāla kuģīšiem

1 2 3 4 5 (0)

Brauciens pa Rīgas kanālu un Daugavu ar kanāla kuģīšiem

Izbaudiet Rīgu no cita skatu punkta!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Piedāvājam braucienus ar vēsturiskiem kanāla kuģīšiem „AMBER RĪGA”, „AURORA” un „ANNABELLA”. Vēsturiskie Kanāla kuģīši piedāvā 1 stundas garumā izbaudīt „Vecpilsētas panorāmas reisu”. Brauciena laikā pa Vecpilsētas kanālu, garantēts lielisks skats uz Kronvalda parku, Bastejkalnu, Brīvības pieminekli, Rīgas Nacionālo operu, Stockmann, Rīgas starptautisko autoostu un Rīgas centrāltirgu, bet, iepeldot Daugavā, paveras lielisks skats uz TV torni Zaķusalā, Prezidenta pili, Doma baznīcu un citiem Vecrīgas torņiem, brauciena laikā arī ir redzama Andrejosta un Rīgas pasažieru osta. Tas ir brauciens, kura laikā iespējams ieraudzīt Vecrīgu pēc 800 gadiem.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļauts stundas brauciens ar kādu no vēsturiskajiem kuģīšiem divām personām.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kas vēlas iepazīt Rīgu no cita skata!

Izbaudiet!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

1 apmeklējums. 1 stunda

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Sezona ilgst no 15.aprīļa līdz 15.oktobrim

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!

Lūdzam ņemt vērā, ka kuģīša reiss var tikt atcelts: nepiemērotu laika apstākļu dēļ, tehnisku iemeslu dēļ, ja kuģītis ir pasūtīts vai rezervēts.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.