Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Vakariņas tumsā diviem „Dine in the Dark“

(66)
Vieta
Rīga
Dalībnieki:
2
Sezona
Visiem gadalaikiem
Derīguma termiņš
12mēn.

60 €

Pirkt

Vakariņas tumsā diviem „Dine in the Dark“

Izmēģini ko neierastu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?
Vai spējat iedomāties, kādas sajūtas pārņem, baudot vakariņas pilnīgā tumsā? Tas ir nebijis piedzīvojums jūsu taustei, dzirdei, ožai un garšai, kurš garantē 100% jautrību Jums un Jūsu draugam. Laipnais viesmīlis, kurš būs aprīkots ar īpašajām nakts redzamības brillēm, ievedīs Jūs jaunā garšu un izjūtu pasaulē. Ko tādu Jūs vēl līdz šim nebūsiet piedzīvojuši! Nobaudītais otrais ēdiens un saldais ēdiens, kopīgie smiekli un atklājumi - tie izvērtīsies par vienu no neparastākajiem stāstiem, ko atcerēties kopā ar draugu un stāstīsiet citiem vēl ilgi pēc tam!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?
  • Otrais ēdiens;
  • Saldais ēdiens;
  • Bezalkaholiskais dzēriens.

Kam dāvanu karte ir domāta?
Vakariņas tumsā paredzētas divām personām, kas vēlas izbaudīt vakaru īpašā gaisotnē.

Ieturi vakariņas kā nekad dzīvē!

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

Varēsiet baudīt vakariņas, cik ilgi vien sirds kāro līdz restorāna slēgšanai

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Lūgums vakariņas rezervēt iepriekš. Lai uzzinātu pieejamos vakariņu tumsā datumus un laikus, lūgums sazināties ar pakalpojumu sniedzēju!

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Pakalpojumu sniedzējs

Dineinthedark.lv

Visas pakalpojuma sniedzēja dāvanas

Atsauksmes no mūsu klientiem (16)

1 2 3 4

Evija

Ļoti interesants piedzīvojums. Ēst tumsā kā izrādās ir diezgan liels izaicinājums, nav nemaz tik vienkārši kautko iedabūt mutē. Ļoti jautrs, interesants un aizraujošs vakars, paldies. Labprāt atkārtotu.

Elita

Paldies par jaukajām,neparastajām emocijām kuras es piedzīvoju dāvanā- Vakariņas tumsā.Protams tik nepierasti būt tumsā,kad tu neko neredzi un neorentējies situācijā kādā tu esi,un personīgi man tas bija arī liels pārbaudijums,ko es pārvarēju ,jo mani ļoti iedrošināja cilvēks ,kurš mūs apkalpoja,paldies viņam .Man ir klaustrofobija un tumsa mani sāka pat smacēt,jo likās šaura telpa,tumsa,neredzēt gaismu,tas man ir ļoti grūti,bet viss pateicoties ar tik lielisku apkalpošanu un uzmanību no personāla puses es izbaudiju visu ko sniedz Vakariņas tumsā,paldies,iesaku pamēģināt arī citiem.Lai viss izdodas:)

Alise

Tiešām fantastisks piedzīvojums, Iesaku visiem!

Brigita

Vakariņas tumsā izrādījās tiešām nebijis un satraucošs piedzīvojums! Ir vērts kaut reizi dzīvē to izmēģināt.

Ilona

Ļoti patika! Viesmīlis baigi foršs! Vienīgais mīnus - citi dalībnieki. Visi bija ļoti skaļi, mēs ar vīru sēdējām pie viena galdiņa un pat nevarējām viens otru sadzirdēt. Ja visi sačukstētos, viss būtu daudz labāk. Bet citādi, noteikti iesaku izmēģināt. :)

Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi