"Saulrieta reiss" brauciens pa Daugavu ar atpūtas kuģīti "Vecrīga" (2 pers.)

1 2 3 4 5 (0)

"Saulrieta reiss" brauciens pa Daugavu ar atpūtas kuģīti "Vecrīga" (2 pers.)

Apskatiet Rīgu no cita skatu punkta – River Cruises Latvia!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Jūsu labsajūtai tiek piedāvāts izbrauciens ar atpūtas kuģīti „Vecrīga”, kas ir iekārtots divos klājos. Augšējais/atvērtais klājs ir dekorēts tropiskās noskaņās, kur brauciena laikā katrs apmeklētājs varēs ķert sauli, karstākajās vasaras dienās izbaudīt atvēsinošo vēju un malkot gardus kokteiļus no mūsu bāra. Savukārt apakšējā klājā ir izveidots moderns pasažieru salons ar panorāmas logiem, mīkstajiem dīvāniem un bāru/kafejnīcu.

Jūs dosieties „Saulrieta reisā”, kas ilgst 2.5 h, kura laikā mēs dosimies uz "jūras vārtiem", kur jūra satiekas ar Daugavu. Brauciena laikā varēsiet apskatīt Rīgas pasažieru ostu, Rīgas Brīvostu, Ķīpsalu, Andrejsalu, Kundziņsalu, Mangaļsalu, Bolderāju un, protams, "jūras vārtus". Patīkama laika pavadīšana garantēta!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļauts 2.5 h brauciens pa Daugavu līdz "jūras vārtiem" ar atpūtas kuģīti "Vecrīga" (2 personām).

Kam dāvanu karte domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kas vēlas patīkami atpūsties un izbaudīt pasakainas pilsētas ainavas no neierasta skatu punkta!

Lai piedzīvojumiem bagāts brauciens!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbam nekādu prasību nav

Laiks

2.5 stundas

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Sezona ilgst no maija līdz oktobrim

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!
Lūdzam ņemt vērā, ka kuģīša reiss var tikt atcelts nepiemērotu laikapstākļu dēļ, tehnisku iemeslu dēļ, ja kuģītis ir pasūtīts vai rezervēts.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.