Relaksējošs brūkleņu SPA rituāls

1 2 3 4 5 (0)

Relaksējošs brūkleņu SPA rituāls

Relaksējies!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Palutiniet sevi ar īstu brūkleņu SPA rituālu, kas atbrīvos no ikdienas stresa un noguruma, sniedzot dzīvesprieku un enerģjas lādiņu. SPA pavadīts laiks kļūs par brīnišķīgu dāvanu īpašos svētkos vai par patīkamu pārsteigumu pēc garas darba dienas.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Attīrošs ķermeņa pīlings ar brūkleņu pīlingu, kas dziļi attīra visa kermeņa ādu, padarot to elastīgu un stingrāku, atverot ādas poras un barojot to, kā arī uzlabojot ādas krāsu, Jūsu āda kļūs maigāka, gludāka un elastīgāka;
  • Ietīšana ar brūkleņu masku – mitrinoša, piesātinot ādu ar augļskābēm un padarot to tvirtu un starojošu; stimulē liekā šķidruma izvadīšanos un mazina tūsku, brūklenes satur daudz antioksidantu, C vitamīnu, nātrija, kas veicina ādas revitalizācijas un atjaunošanas uzdevumus;
  • Relaksējoša masāža ar brūkleņu eļļu – atbrīvo enerģētiskos aizsprostojumus, mazina stresu un sniedz vispārēju harmoniju.
  • Tēja pēc izvēles

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte noderēs sevis palutināšanai!

Izbaudi brūkleņu SPA!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbam nekādu prasību nav

Laiks

80 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Visu gadu

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.