Relaksējošā masāža

1 2 3 4 5 (0)

Relaksējošā masāža

Relaksējieties!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Pilnīga ķermeņa un prāta relaksācija! Būs jūtams, ka noguruma pazīmes izzūd un enerģija pieplūst. Procedūras laikā organisms atpūtīsies no ikdienas steigas un saspringuma, āda tiek attīrīta ar pīlinga palīdzību. Āda kļūs maiga un elastīgāka. Ar relaksējošās masāžas palīdzību asinsrite tiks uzlabota, imunitāte spēcināta, muskuļi atslābināti, un liekais šķidrums izvadīts.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Atslābinošā masāža ar aromātiskām eļļām;

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs fantastiska dāvana ikvienam,kas vēlas sevi palutināt un relaksēties!

Pilnīga ķermeņa un prāta relaksācija!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!


Pakalpojumu sniedzējs


Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

Anastasija

Vispirms gribu pateikties par karšu atjaunošanu. Tās man bija nozaudētas, taču rakstīju Jums e-pastu un serviss tās atsūtīja atkārtoti. Izmantoju pakalpojumu "relaksējošā masāža" Floriena Spa, Skolas 19. Iepriekš mani pajautāja, vai jutos labi, vai ir problēmas ar spiedienu vai sāpes mugurā. Masāža burvīga - aizmirsu par ikdienu, ļāvos mierinošai mūzikai un relaksācijai. Paldies foršajam masierim! :)

1
rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.