"Onik" Kriosauna (1 pers., 1-3min, Rīga)

1 2 3 4 5 (2)

"Onik" Kriosauna 

Ķermenis teiks Jums paldies!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Kriosauna - tā ir jaunākā iekārta Jūsu organisma atveseļošanai. Iedarbība notiek ar īslaicīgu ekstremālo ķermeņa atvēsināšanu bez tā pārmērīgās atdzesēšanas. Kriosauna atjauno organisma dabisko bilanci, stimulē vielmaiņu un imūnsistēmu, sekmē organisma atjaunošanu un vispārējo nostiprināšanu. Kriosauna ir efektīvākais līdzeklis cīņā par skaistu figūru, kā arī tiek izmantota efektīvai slimību ārstēšanai. Atveseļošanās seanss kriosaunā ir vienkāršs un komfortabls – Jūs ienākat kabīnē un operators regulē augstumu pēc Jūsu auguma, tā lai Jūs būtu iegremdēti atdzesētā vidē līdz kaklam. Operators visu laiku kontrolē Jūsu procedūras procesu.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Kriosaunas apmeklējums vienai personai.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kurš vēlas patīkami relaksēties, uzlabot savu veselību un ķermeņa izskatu un ļauties jaunai procedūrai.

Lai moža veselība!


Vieta

Rīga

Laiks

1-3 min

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes


Pakalpojumu sniedzējs


Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

Dainis

Sveiki! Paldies, Kriosaunas apmekējums bija lielisks. Lielisks serviss un gribas to pašam atkārtot!

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.