Neaizmirstams brauciens ar kvadraciklu (2 pers., 2 kvadracikli, 30 min.)

1 2 3 4 5 (0)

Neaizmirstams brauciens ar kvadraciklu

Aizraujošs piedzīvojums!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Izbaudiet aizraujošu braucienu ar lieliem bezceļu kvadracikliem un gūstiet neaizmirstamas emocijas! Brauciena laikā piedāvājam Jums aplūkot daļiņu bijušās PSRS armijas poligona un Padomju armijas atstātos vēstnešus - tanku bedres, bunkurus un kurgānus kā arī skaistus dabas skatus. Braucienu pavadīs zinošs pavadonis, ar kuru arī var vienoties par vēlamo brauciena grūtības pakāpi. Brauciens aizraus tik lab motoru rūkoņas un dubļu mīļotājus, kā mierīgākas atpūtas un skaistu dabas skatu cienītājus.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļauts 30 minūšu brauciens ar 2 kvadracikliem 2 personām.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam aktīvās atpūtas piekritējam!

Izbaudiet atpūtu!


Vieta

Ādaži

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

30 minūtes

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Pirms brauciena tiks sniegta kvadriciklu vadības instruktāža, kā arī noslēgts divpusējs līgums. Pie kvadriciklu stūres aizliegts sēsties alkohola reibumā. Minimālais vecums: 18 gadi; Minimālais auguma garums: 1,50 m.


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.