Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Neaizmirstams 3h izbrauciens ar jahtu „Turaida”

(0)
Vieta
Rīga
Dalībnieki:
1-10
Sezona
Siltā sezona
Derīguma termiņš
12mēn.

179 €

Pirkt

Neaizmirstams 3h izbrauciens ar jahtu „Turaida”

Aizraujošs brauciens un aktivitāte!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Vēlieties savu ikdienu padarīt krāšņāku un dienu sākt ar izbraucienu buru jahtā? Braucieni notieka ar jahtu Turaida, kas pārstāv leģendāro, Polijā radīto Taurus klasi. Latvijā ir tikai dažas šī tipa jahtas. Jahta bāzējas Lielupē un no turienes sākas kruīzi. Jahta Turaida ir ātra, ērta un ietilpīga. Jahtas priekšpusē ir plašs klājs, lai braucēji varētu justies ērti un komfortabli. Salonā ir saliekams galdiņš ap kuru ērti jutīsies 6 personas. Braucēju komfortam ir neliela virtuve ar izlietni. Jahta ir piemērota dažādiem pasākumiem draugu lokā, gan romantiskiem izbraucieniem. Izbaudiet viļņus burājot! Izbrauciens ļaus Jums pilnvērtīgi izbaudīt vakaru, nododoties vējam un ūdens šalkoņai.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Šis brauciens pieejams BRĪVDIENĀS!;
  • Brauciens ar jahtu 3 stundu garumā.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas baudīt patīkamu izbraucienu ar jahtu.

Relaksējošs un iedvesmojošs brauciens!

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles

Laiks

3 stundas

Dalībnieki

1 līdz 10 personas

Laika apstākļi

Atkarīgs no laikapstākļiem

Cita informācija

Šis brauciens ir pieejams BRĪVDIENĀS! Brauciena rezervāciju ir iespējams atcelt/ pārcelt ne vēlāk kā 1 nedēļu pirms iepriekš pieteiktā brauciena datuma. Pretējā gadījumā, pakalpojums tiek uzskatīts par sniegtu un dāvanu karte par izmantotu. Uz jahtas nedrīkst uznest un lietot sarkanvīnu, tumšās ogas, to sulas un pārtikas izstrādājumus, kas satur tumšās ogas; nedrīkst uzkāpt uz jahtas apavos, kuriem ir spici papēži vai apavos, kuriem ir smērējoša zole. Lūgums iepazīties ar jahtas nomas noteikumiem šeit: http://www.arjahtu.lv/jahtas-nomas-noteikumi/.

 

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 
Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi