Matu un skalpa masāža ar Tējas koka eļļu

1 2 3 4 5 (0)

Matu un skalpa masāža ar Tējas koka eļļu

Skaisti mati vienmēr!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Matu un skalpa masāža lutina matus un galvas ādu , attīra un nostiprina matu saknītes, veicina matu augšanu un uzlabo asinsriti. Masāžas eļļas satāvā esošās dabīgās tējas koka, piparmētras, lavandas eļļas atsvaidzina un uzlādē ar enerģiju. Masāžas eļļai vēl papildus tiek pievienota augstvērtīga tējas koka ēteriskā eļla, lai pastiprinātu ārstniecisko efektu- tai ir ļoti izteikta antibakteriāla iedarbība, dziedina galvas ādu, mazina sēnīti, kas izraisa blaugznas, mazina niezi un ādas jūtīgumu. Tas ir ļoti svarīgi lai piepildītos matu veselības zelta likums- Skaisti, veselīgi mati sākas no veselas ādas!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Sagatavošana masāžai;
  • Sejas attīrīšana no kosmētikas;
  • Plecu masāža;
  • Roku augšdelmu masāža;
  • Galvas matainās daļas(skalpa)masāža ar tējas koka eļļu;
  • Sejas punktu masāža;
  • Noslēgumā tējas rituāls mājīgā atmosfērā.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs piemērota dāvana ikvienam kas rūpējas par savu matu skaistumu!

Iegūstiet skaistus matus!


Vieta

Saldus

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!

Pakalpojums netiek sniegts akūtas saslimšanas gadījumā,pie paaugstinātas ķermeņa temperatūras,infekcijas vai onkoloģiskām saslimšanām.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.