Masāža topošajai māmiņai

1 2 3 4 5 (0)

Masāža topošajai māmiņai

Palutini sevi īpašajā bērniņa gaidīšanas laikā!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Grūtniecība ir satraucošs un laimes piepildīts brīdis ikvienas sievietes dzīvē. Šajā laikā topošās māmiņas piedzīvo dažādas izmaiņas ķermenī, kas izraisa gan patīkamas, gan mazliet nepatīkamas sajūtas. Grūtnieču masāža ir maiga, topošajai māmiņai droša, atslābinoša procedūra, kas palīdz uzlabot māmiņas pašsajūtu. Masāžu ieteicams veikt, ja ir muguras sāpēs, apkakles zonas sasprindzinājums, miega traucējumi, roku, kāju tūska. Masāža kā brīnumlīdzeklis noņems nepatīkamās sajūtas ķermenī, atbrīvos muskuļus no sasprindzinājuma, uzlabos miega kvalitāti un radīs līdzsvaru emocionālajā pasaulē.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Grūtnieču masāža;
  • Tase aromātiskas tējas vai kafijas.
Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta topošajām māmiņām, kuras vēlas atslābināt ķermeni no sasprindzinājuma.

Palutini sevi un savu mazuli!


Vieta

Rīga

Laiks

45 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Pakalpojums pieejams no 18 gadu vecuma.

Procedūru veic ārstniecības persona. Masāža mazinās kāju tūsku, uzlabos limfas apriti un ādas elastību, mazinot striju rašanās iespēju.

Ja pakalpojums nav atcelts 24 stundu laikā pirms rezervācijas, dāvanu karte uzskatāma par izmantotu.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.