Šaušana ar dažāda veida lokiem un arbaletu + apmācība

1 2 3 4 5 (7)
Lauberes pagasts
1-2 pers.

43 €

12 mēn. izmantošanas termiņš
9+ gadu pieredze
Cenas garantija
Apmaiņas garantija

Šaušana ar dažāda veida lokiem un arbaletu + apmācība

Esi aktīvs!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Loka šaušanas sporta kluba “Amazones” brīvdabas šautuvē Jūs pieredzējušu lietpratēju vadībā varēsiet spert pirmos soļus loka šaušanā. Jums būs iespēja iepazīt un izmēģināt visdažādākos loku veidus – vēsturisko un moderno angļu garo loku, medību (kompaktloku), olimpisko (rekursīvo) loku, kā arī arbaletu. Šeit ir laipni gaidīti gan lieli, gan mazi! Jebkurš var iejusties Robina Huda vai Vilhelma Tella lomā. Loka šaušanai vecuma un fiziskās sagatavotības ierobežojumu praktiski nav, jo pieejami dažāda lieluma un atvilciena spēka loki.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Šajā pakalpojumā ietilpst apmācība, šaušana ar vēsturisko un moderno angļu garo loku, medību (kompaktloku), olimpisko (rekursīvo) loku, kā arī arbaletu!

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kas vēlas izmēģināt ko jaunu!

Izmēģini ko nebijušu!


Vieta

Lauberes pagasts

Apģērbs

Laika apstākļiem piemērots apģērbs (vēlams augšdaļā pieguļošs) un apavi, ņemot vērā, ka šaušana notiek ārā

Laiks

2 stundas

Dalībnieki

1 - 2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Pirms piedāvājuma izmantošanas obligāta drošības tehnikas instruktāža. Jūs varēsiet piedalīties šajā aktivitātē tikai tad, ja Jūs nebūsiet iepriekš lietojis alkoholu vai citas apreibinošas vielas.Atsauksmes no mūsu klientiem (2)

Edijs

Teicams pasākums, lieliska uzņemšana, patīkama un interesanta apmācība. Pasākums interesants kā divatā tā noteikti arī lielākām draugu kompānijām. Iesaku ikvienam, jo lielajā loku dažādībā katrs atradīs kaut ko priekš sevis. Paldies!

Super!

Dāvana mīļajam dzimšanasdienā izdevusies. Ļoti forša vieta un uzņemšana. Laiku varejām sarunāt, kā pašiem ērtāk. Pēteris visu izstāstīja, parādīja, visu varējām izmēģināt profesionāļa uzraudzībā un tad darboties savā nodabā, divas stundas aizskrēja nemanot. Ļoti labprāt brauksim vel. Bija patīkami, ka arī tādiem iesācejiem, kas pirmo reizi paņēma rokās loku, visu ierādīja un izskaidroja tā, ka varejām ļauties azartam, sacenšoties, kurš precīzāk sašaus merķī. Paldies! Sabīne.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām